Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti beleszólnátok egy ilyenbe,...

Ti beleszólnátok egy ilyenbe, ha az osztálytársatokról lenne szó?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába írjam mert sokmindent érint...


A lány akiről szó van az osztálytársam. Nem vagyunk barátnők, de nem is utáljuk egymást. A lényeg, hogy rengeteget fogyott a nyáron. Mások is észrevették, és tényleg dícséretreméltó, viszont még mindig fogyózik.


Mondták neki, hogy csinos lett de nem nagyon hitte el, úgytűnik. A suliban nem eszik (legalábbis én eddig egyszer láttam enni, akkor is egy almát), literes vizet hoz magával, ha akárki megkínálja valamiből ő nem kér. Eddig nem is lenne porbléma a dologgal, viszont az alakjától eltekintve rémesen fest.

Szürke, beesett az arca, nagy dagadt lila karikás szemei vannak és fehér szája. Kevesebbet beszél mint máskor és órákon sem olyan aktív. Régen emlékszem, másoik tanuló volt, most meg csak vegetál.


Szóval szerintem valami nem oké vele. És a kérdésem az lenne, hogy nekem, mint kívülállónak mit kéne tennem? Egyáltalán ti beleszólnátok egy ilyesmibe ha a környezetetekben valaki így festene?



2016. szept. 21. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így olvasva nagyon úgy néz ki, hogy a leányzó éhezik, koplal. Azért néz ki betegesen mert nem kapja meg a szervezete a kellő vitaminokat. Én szólnék az osztályfőnöknek, hogy figyeljen rá, mert előbb-utóbb baj lesz. Ha ti szóltok lehet megsértődik, de ha egy felnőtt tanár akkor lehet odafigyel rá.
2016. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdezheted tole hogy, hogy van meg hasonlok, maximum elkuld a fenebe.


Segiteni nem nagyon lehet, de 1 probat meger.

2016. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet beképzelten hangzik de engem nem érdekel más egészsége ha az illető nem próbál meggyógyulni pl:az egyik barátomnak el van törve a lába de ő úgy megy mint máskor csak mankóval ilyenkor tudok együttérző lenni de ha valaki mondjuk ilyen amit te írtál és nem próbál magán segíteni nem érdekel.
2016. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jólesne neki, ha beszélnél vele erről, és az, hogy észrevetted, talán rádöbbenti arra, hogy tényleg vészesen fest.
2016. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!