Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gimnazista lányok, fiúk! Ti...

Gimnazista lányok, fiúk! Ti hogy reagálnatok, ha egy osztálytársatokról kiderülne, hogy leszbikus vagy bisex?

Figyelt kérdés
Azon kívül kedves, viszonylag jó jegyei vannak és értelmes lány, nem igazán hangoztatja a dolgait.

2014. okt. 2. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó neki, egészségére.
2014. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Reagálnátok* bocsánat, telefonról írok.
2014. okt. 2. 11:56
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Én bírom őket. Teljesen más az értékrendjük, mint egy hetero lánynak. Persze vannak itt is kivételek, de ezt figyeltem meg :D és itt most nem a divat leszbikre gondolok :) 23f
2014. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak mert gimnáziumot tervezek váltani és azon gondolkozom, nem könnyebb-e úgy, hogy az új helyen nem titkolom (persze nem is hangoztatom, csak egy tényként egyszer elmondom), mint hogy útközben derüljön ki és mindenki meglepődne.
2014. okt. 2. 12:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ameddig nem kérdezik, addig nem mond el, legalábbis én addig nem mondanám senkinek, amég konkrétan rá nem kérdeznek.
2014. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne különösebben, persze ha nem az a lány akire hajtok éppen :)
2014. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

#3 Nem léteznek "divat leszbik". Ha egy überliberális társadalom lennénk, azt mondom, igazad lehet. De Itt, Ma? Nem létezik. Az emberek félnek a kiközösítéstől. Külön reklámozni? Ostobaság.


#6 Attól, hogy valaki biszexuális, nem lesz szarabb alak - azaz ugyanúgy lehet rá hajtani. Nem fog megcsalni jobban, mint egy hetero. Nem akarja rád erőszakolni a hármast. Egyáltalán nem kell különbséget tenni heteo és biszex között.

2014. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az én részemről a másság volt a fő téma, mert rengeteg rossz és kellemetlen hírek terjengenek erről. Mármint iskolai kiközösítés, utálat és hasonlók. Mert még ilyen korban nagyon sokan éretlenek. Ezért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam, ezek ritka kivételek-e avagy a legtöbben így gondolkoznak-e.
2014. okt. 2. 16:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Az ellenszenv országos. Mint már mondtam, nem vagyunk liberális társadalom. Esetleg itt találkozhatsz pár nyitottabb emberrel, de ez a való életben nincs így. Eljátszhatják, sőt a legtöbben csak eljátsszák, hogy nem zavarja őket az ilyen, de a valóság az, hogy de - taszítja őket, csupán nem-akarnak-ezzel-foglalkozni.
2014. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Én soha nem ítéltem el senkit a nemi identitása miatt. Sem most sem később nem fog érdekelni, mindegy, hogy kiről van szó.

Mindenkinek így kéne felfognia. Nem díjazom, ha valaki tüntet a melegek-leszbikusok-bisexek ellen. Saját dolga, nem tartozik ránk.

2014. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!