Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy reagálnátok, ha kiderülne...

Hogy reagálnátok, ha kiderülne az egyik kollégátokról vagy osztálytársatokról, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy tök jó fej, meg minden, de egyszer csak bejelenti, mindenki előtt, hogy meleg.

2016. aug. 26. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Heteró vagyok, de nem zavarna. Örülnék hogy talált magának párt és boldog.
2016. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
78%
Egyáltalán nem zavarna, mert ő attól még ugyan az az ember
2016. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem reagálnék.

Ahogy más sexualításának oktalan bejelentésére sem... hisz oktalan.

2016. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdekelni, nem is lennék engedékenyebb vele, de se nem megvető.
2016. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Furcsálnám, mert eddig minden ismerősősömről tudtam már elötte, hogy az, mielött bejelentette volna.
2016. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Előfordult. Nem reagálta semmit, mivel az én életemre nincs hatása, így nem foglalkoztatott.
2016. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Nekem van egy osztálytársam, aki nem coming outolt, de mindenki szerint csőb**i, rajta nem is lepődnék meg. Igazából teljesen hidegen hagyna, mivel egy tapló, eddig se álltam vele nagyon szóba, ezután se beszélnék vele se többet, se kevesebbet.

Viszont van egy másik fiú, aki nagyon nagyon nagyon nagyon aranyos és kedves és neki valamiért örülnék, ha bejelentené, hogy meleg..:D Őt szivesen képzelném el egy másik hozzá hasonlóan aranyos fiúval XD De ez már csak az én perverzségem :DD Őt amúgy lassan 4 éve nem is láttam még lánnyal(igaz, fiúval se..:cc), szóval még van remény :33

18L

2016. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

De így en bloc mindenki előtt? Akkor az jutna eszembe, hogy mennyire brutálisan durván feltűnési mániás... Ki nem szarja le, hogy férfiakkal vagy nőkkel szexel? Amúgy ha szerintem tök jó fej az illető, az sose csinálna ilyen nyilvános coming outot.

Ha csak úgy "kiderülne", akkor viszont nem reagálnék semmi különöset, valószínűleg lenyomnék valami béna poént, aztán mindenki menne a dolgára.

2016. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy neki az élete a jófejség és csak azért mondja h még több figyelmet kapjon. ONDORITTÓÓ! Ha tényleg az akkor meg gondolom olyan a kapcsolat az osztály/kollégák közt, hogy ez ilyen bizalmas dolog.
2016. aug. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Van olyan kollégám, aki meleg. Nem mondta egy szóval sem, de mindenki tudja róla, mert látszik rajta. Senkit nem érdekel a dolog. Ha mondaná is, akkor is csak annyi lenne a reakcióm, hogy "oké, ezt eddig is tudtuk, mondj valami újdonságot." De ha másik kolléga mondaná, akit amúgy heterónak hiszek, akkor is csak annyi lenne, hogy "ó, tényleg?" aztán visszatérnék a munkámhoz.
2016. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!