Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jövőre megyek 9. -be, nehéz...

Jövőre megyek 9. -be, nehéz gimibe/szakközép suliba beilleszkedni? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Lehet hogy ez a kérdés elég hülyén hangzik, de 9. osztályba mennyire nehéz beilleszkedni? Tudom, még 1 év a jövő szeptember de néha rágondolok hogy 1 barátom se akar odamenni ahova én. Tapasztalatok? Milyen gyorsan tudtatok barátokat vagy legalábbis haverokat szerezni az új suliban?

Előre is köszi :)

14/L



2016. szept. 23. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Könnyű.. Ne izgulj.
2016. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
En konnyebben vagyok, mert volt golyataborom, de senkit sem ismertem. Ennek ellenere mar az elso 10 percben lett beszelgetopartnerem, elso nap vegere mar megismertem a barataimat, akik mar negy eve tartjak ezen statuszukat. No para, a tobbiek is valszeg ugyanabban a helyzetben lesznek, mint te.
2016. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eleinte én is ezt éreztem, de ahogyan múltak a napok egyre jobban éreztem magam és tökre beilleszkedtem :)
2016. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél laza, barátkoz mindenkivel, tőrd meg a csendet, anno én is így csináltam :)
2016. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha általánosban ki voltál közösítve itt is ki leszel, én is így jártam.
2017. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már több mint fél év telt el hogy 9.-es vagyok.

Egy barátom sincs. XD

2018. febr. 21. 15:54
 7/8 anonim válasza:

Azóta változott valami? :D

Én most szeptemberben kezdem a kilencediket.

2019. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja most már nagyjából 😄

Egyébként azért volt nehéz mert az osztály szar, de szerencsére megtaláltam azt a pár normális embert :)

2019. febr. 27. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!