Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék beilleszkedni...

Hogyan tudnék beilleszkedni egy új osztályba? (vadi újként? ) 16/F

Figyelt kérdés

Egy új iskolába kerültem ahol úgy érzem hogy még az úgymond újak is mind ismerik egymást, én viszont senkit, (ami rosszul érint nagyon), szeretnék változtatni, de abban nem vagyok benne biztos hogy mi a megfelelő módja a közeledésnek akár egy ember vagy egy csapat felé.

Valami tanácsot adtok? (Ne legyen benne erőszakos vagy bunkó stílus)


2016. szept. 1. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen iskola? Többet lehetne segíteni, ha ezt leírtad volna. Na mindegy, én is új vagyok most. Egyik lány felvett az osztálychatbe, ráírtam, megköszöntem, és egyből beszélgettünk. Ha jó vagy valamiből, ajánld fel nekik, hogy korrepetálsz, vagy ha szoktál torrentezni, és mondjuk leszedsz egy filmet, zenét, épp arról beszélgettek, ajánld fel nekik, hogy átküldöd. Próbálj meg valaki mellé ülni. Legyél rendes, jófej, ne szólogass be másoknak, de ne Legyél félős se, így nem leszel támadási felület. :)
2016. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9.osztály, középsuli
2016. szept. 1. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Oda kellett volna menned pár osztálytársadhoz bemutatkozni, váltani pár szót. Ha már elszalasztottad akkor úgy is lesz rá 4 éved legalább, addig akarva-akaratlanul, úgy is összekovácsolódtok valamennyire.
2016. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Szervezz egy kirándulást. Adhatnak neked 5 feladatot amit meg kell csinálnod. Így bebizonyította hogy közéjük akarsz tartozni.
2016. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. nap után még hova ismernéd a többieket?

majd alakul, lesznek programok , osztálykirándulás és beilleszkedsz te is.

2016. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
A tanárok feladata lenne ilyen ismerkedős programokat szervezni, de ők újabban tüntetések szervezésével vannak elfoglalva meg ide irogatnak. Ezért jobb ha te szervezd meg.
2016. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Próbálj meg hallgatózni, hogy miről beszélnek a többiek. Ha hallod, hogy olyan témáról beszélnek, amihez te is hozzá tudsz szólni, akkor menj oda és mondd el a véleményedet. Így te is belekeveredsz a beszélgetésbe, ha minden jól megy jó fejnek is fognak tartani.


Én valami hasonlót csináltam 2 évvel ezelőtt, és nem lehet panaszom a sulit illetően. :D

2016. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!