Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiköltöztem külföldre, most...

Kiköltöztem külföldre, most megyek középsuliba és nem igazán beszélem az adott ország nyelvét. Nagyon izgulok. Hogyan lehetne így beilleszkedni az új osztályomba? Barátokat szerezni, stb.

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen külföld, milyen nyelvröl van szó?


Még van idöd a nyelvet tanulni, gyakorolni, de a legtöbb helyen segítenek a többiek.

2016. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, először is minél több szót tanulj meg, amit csak tudsz. Ez így kezdetnek nem lenne rossz, hogy legalább nagyjából értsd, hogy miről beszélnek.
2016. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen be lehet majd illeszkedned. Az adott nyelvből tanuld meg a legalapvetőbb szavakat, és hidd el ott a közösségben fogsz a legtöbbet tanulni! Ne izgulj!
2016. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Ami azt illeti,már azért tanultam a nyelvet(amúgy német),5 évet,így azért értek valamit,de beszélni nem igazán tudok és az értéssel is akadnak problémáim,de tényleg köszi mindenkinek!
2016. szept. 3. 03:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A németek befogadóak, nincs probléma!
2016. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ausztriába költöztem!:)ők is ilyenek?
2016. szept. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!