Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A magántanárom folyamatosan...

A magántanárom folyamatosan sérteget, nekem tűrnöm kéne?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tanulni idegen nyelvet. Magántanárhoz járok nagyon jól tanít, jó tanár de folyamatosan sérteget mindennel kapcsolatba. Mindenért beszól ,megjegyzést tesz. Próbáltam normálisan a tudtára hozni, hogy nem tartozik az órához. A magán életemről is faggat, mondtam, hogy nem szeretnék róla beszélni és tartsa tiszteletben, erre kifakadt, hogy mindenkivel szokott beszélgetni velem mért nem lehet? Párkapcsolataimról és állandóan kérdezget. Mondtam neki, hogy én fizetek azért ,hogy megtanuljak egy nyelvet és nem azért jövök ide hogy drága pénzért az életemről beszélgessek. 30 éves nő én 25 éves férfi vagyok. Gondolkozok rajta, hogy megyek máshoz csak sajna sok helyen voltam már és nem ilyen jól tanítottak. Mint tanár tényleg jó, de emberileg nem a legjobb. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2016. szept. 23. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Kérd meg, hogy tanítson meg franciázni.
2016. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem rád va kattanva.
2016. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt mondja van barátja.
2016. szept. 23. 21:10
 4/17 anonim válasza:
71%
Szerintem el kellene kapnod egy pár menetre. De jól dolgozd még hogy felállni is alig tudjon. Aztán hátha vissza vesz. De azt is mondd meg neki hogy ez a mai óra kifizetve.:)
2016. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Költőnő? ***** válasza:
És ez mitől felnőtt párkapcsolatok kategória.
2016. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem tudtam hova tudnám beírni a kérdésem
2016. szept. 23. 21:16
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Ez a no betegxd szep vagy csunya?
2016. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha idegen nyelven kérdezget, akkor az is gyakorlás :)

Tényleg nem a beszélgetésérét fizetsz, ha az magyarul folyik, azt vond le az idődből. Vagy mondd neki, hogy mondja idegen nyelven, végül is azért jöttél, hogy gyakoroljatok.

2016. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
magyarul beszél.
2016. szept. 23. 21:31
 10/17 A kérdező kommentje:
Szép, de lényegtelen mert én tanulás céljából megyek hozzá és nem másért
2016. szept. 23. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!