Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom folyamatosan picsog?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, ő 23 éves. A barátom idén fejezte be a sulit, de még nem talált olyan munkát ami tetszene neki. Viszont folyamatosan az anyagiak miatt nyafog, h mikor fog pénzt keresni stb. Ha valami tönkre megy, ami javításra szorul, akkor egyből a pénzzel jön és végtelenül ideges lesz, h a pénztárcájába kell nyúlnia miközben még nem is keres. Duzzog, dünnyög majdhogynem hisztizik. Ezzel még nem is lenne semmi bajom, ha nem autókázna feleslegesen ide-oda, járkálna a haverjával kávézgatásokra. Ma brigádoztam és kapom az üzenetet, h ő unatkozik otthon, ezért bejönne hozzám kicsit. A táv olyan 20-25 km. Most ne értsetek félre, örülök, h csak úgy eljött, de aztán mindig arról témázik, h milyen drága a benzin és kattog az agya a számokon én meg utána szinte rosszul érzem magam, h pl. ma is eljött a munkahelyemre... Alig,h hazaért mentek a haverjával csavarogni. Így nem is csoda, h úszik a pénz... Nem tudom, h h fogalmazzam meg, h érthető legyen amit mondani szeretnék és ne értsetek félre! :/ Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 16. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan van pénze? Te adsz neki? Számoltasd el. És utána mutasd meg neki, hogy ha nem szórná a pénzt, akkor nem úszna el.
2016. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a "picsog?" Még életemben nem hallottam ezt a szót!
2016. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. parancsolj: [link] kis nyelvtan! :)
2016. aug. 16. 19:52
 4/13 A kérdező kommentje:
1. Sajnos nyugodjék apukájától volt öröksége, és abból a gazdálkodik egyelőre, meg az egyetem alatt összeszedett pénzből. Ő is a szüleivel él, ezért egyelőre az otthoni dolgokba nem kell adnia...
2016. aug. 16. 19:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a leírás alapján nem az a nagybetűs Férfi...
2016. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Köszi,de akkor sem hallottam még!


Ha nem a Te pénzedet szórja,akkor nem mindegy ? Mondjad neki,vegye takarékra magát,akkor nem fog elfolyni a pénz...

2016. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen szorgos és nem lusta egyáltalán. Csak... nem tudom...Mintha nem tudná felfogni a dolgokat.. Nekem nem az a bajom, h nem keres, hanem h ha ugyanúgy költekezik, mint egy kereső ember, akkor ne duzzogjon, h minden milyen drága.
2016. aug. 16. 19:59
 8/13 A kérdező kommentje:
6. Ő pénze, én nem határozom meg, h mire költse el! Csak akkor ne rinyáljon azon, ha valamire ki kell adni, miközben nem spórol! Egy idő után energiavámpírrá tud válni az ilyen, ha folyamatosan ezt kell hallgatnod, de változtatni nem változtat...
2016. aug. 16. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Magyarul átmenetileg olyan munkát nem hajlandó vállalni amitől a gyűrű leeshet az ujjáról és szerényebb meló, mivel egyetemi végzettsége van és lealacsonyítonak tartja, de nagylábon szeretne élni és könnyebb hisztizni emiatt.

Ismerős volt már ilyennel dolgom.

2016. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem akkor is zavarna az esz nelkuli koltekezes, ha a sajat penzet szorja.A penzkezelesi kulturaja ugyanis elorevetitheti,milyen (penzugyi) eletem lenne majd mellette.Sem kulon- sem kozos kasszan elve nem lehet az ilyen emberekkel egyrol a kettore jutni, mert a penz kifolyik a kezeik kozul.
2016. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!