Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan látom hogy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan látom hogy itt a férfiak, nők nem elég magabiztosak, elkeseredettek mert nincs párkapcsolatuk gondoltam segítek nektek?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék segíteni nektek mert ami itt folyik az elszomorít! Az ötlet onnan jött hogy van egy sorozat az MTV-n a kamureg című sorozat amiben Nev Schulman és Max Joseph segít az embereknek, így gondoltam én is segítek! Aki akar az írjon privátba és megpróbálok segíteni tanácsokat adni neki.
2016. szept. 19. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
tanácsra nincs itt senkinek se szüksége...inkább hús-vér ellenkező neműre
2016. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj :) Nekem lenne egy-két kérdésem, amiben kíváncsi lennék kívülálló véleményre.
2016. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!