Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy osztálytársam ok nélkül...

Egy osztálytársam ok nélkül bánt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Konkrétan terrorizál. Egy lányról van szó. Azt hiszem egyszer beszéltem vele két év alatt. (középiskolások vagyunk, 2. év) Egyfolytában helyettem mond mindent, ha bemutatkozok valakinek elkezdi ordibálni a nevemet. Ha rossz választ mondok egy órán kinevet. Fogalmam sincs miért csinálja, én sosem bántottam... Egy kevésbé szép lányról van szó, picit túlsúlyos, szemüveges, fogközös. Hogyan kellene ezt kezelni? Segítsetek! 16/L

2016. szept. 24. 19:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt nem is írtam, hogy a testemet is kritizálja (pici a cicim)
2016. szept. 24. 19:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell vele foglalkozni. Kisebbségi komplexusa van és rajtad tölti ki. Oltsd le te is, hátha leáll és magába néz egy kicsit.
2016. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én kifejezetten kedvelem a pici ciciket. Egyébként kerüld a társaságát, meg mondd meg neki, hogy kopjon le már rólad a f***ra, mert lehányod.
2016. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell azért szégyenkezned, mert kicsi cicid van... pl. én is pont az kedvelem.

De ez mindegy is, nem azért írtam..., hanem azért mert nem kell ezt szégyellned. Nyugodtan oltsd vissza, de tartsd meg a "szintedet" (ne süllyedj le a szintjére, különben elver a rutijával... stb. :))

19/f

2016. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2016. szept. 24. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Pl mondhatnád neki azt, mikor beszól a mellméretedre, hogy a fiúk ezt szeretik nem a csorba fogakat vagy ahelyett, hogy a mellemmel foglalkoznál menjél fogszabályzásra stb.

A lényeg, hogy könnyedén jöjjön, hogy lássa te nem erőlködsz.

2016. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld félre hívni , és megbeszélni vele. Ha egy csöppnyi esze is van, és megbeszélitek leáll. Ha nem akkor egyértelműen ő akar lenni a királyJány. Ha terrorizál, és esetleg megpróbál megtámadni, azért védd meg magad. Más esetben ne foglalkozz vele, idővel megunja úgyis. Mellesleg , ha azzal csesztett hogy kicsi a melled, azzal se foglalkozz. Még 16 vagy, lehet 20. életévedben fog megnőni. De mindenképp próbáld megbeszélni vele, hátha van egy kis esze is...
2016. szept. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 fiú osztálytársam + meg 2 akivel vízilabdazok
2016. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!