Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek akkor hogyha az...

Mit tegyek akkor hogyha az összes (kivétel nélkül) az összes lány osztálytársam egy kétszínű liba? A fiúk meg szóba sem állnak velem?

Figyelt kérdés

Most jelenleg 6.-os vagyok, 9 lány van az osztályban.

Viki

Bogi

Barbi

Zsani

Debóra

Dóri

Andrea

Fanni

én Reni

5.-ben még nem volt itt a fanni és a viki volt a legjobb barátnőm. DE most hogy itt a fanni ők már észre se vesznek.

bogi és barbi ők legjobb barátok

év elején a dóri volt a legjobb barátnőm de ő mindig ordibál bármit mondok neki és most sztem a zsaninak a legjobb barátja

a debóra ... őt meg mindig kiküldik az óráról és anyukám szerint rossz hatással van rám. Maradt az andi. Ő meg 5.ben 5tantárgyból bukott mégis átengedték.

másik iskolába meg nem tóudok átmenni mert nem hiszem hogy felvesznek vagy hogy be tudok olyan hamar illeszkedni mint a fanni.



2016. ápr. 24. 11:26
 1/7 A kérdező kommentje:
És nagyon hamar kéne a válasz mert pénteken együtt mentem haza a bogival meg a legjobb volt barátnőmmel azaz a vikivel és ütögettek és csúfoltak vagyis csúnyát mondtak rám ami nem is igaz
2016. ápr. 24. 11:33
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Hagyd ezt a gyerekes hülyeséget, hogy "legjobb barátnő"... kötelező egyet választani még ha idióták is, vagy mi? Ha egyik se illik hozzád akkor ne barátkozz osztályon belül. Keress hobbit, különböző csoportokat, ahova be tudsz illeszkedni.
2016. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

A testvérem (lány) is hasonló problémával küszködik. Jött egy új lány és az óvodáskorától kezdve egészen 6-ig a legjobb barátnők voltak csak jött egy új lány és ő el lett felejtve. Én azt tanácsoltam neki és szerintem neked is hasznos lesz ,keress az osztályon belül más barátokat de ne úgy ,hogy oda mész hozzá és azt mondod legyél a legjobb barátnőm csak simán kezd mással beszélgetni esetleg fiúkkal is mert csak ajánlani tudom a fiú barátokat a lényeg az ,hogy egy kicsit te is hanyagold és hidd el hiányozni fogsz neki ha tényleg jó barátok vagytok.

Amit még tanácsolni tudok az ,hogy hívd félre és mond el neki ,hogy úgy érzed elhanyagol és már nem számít neki a barátságotok és ezt megbeszélitek együtt. Sok szerencsét :)

2016. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 24. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem muszáj velük barátkoznod. Inkább legyél egyedül, minthogy s_ggfejekkel vedd körbe magad. Próbálj iskolán kívül keresni barátokat.
2016. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Kicsit zavaros amiket leírtál, ebből arra következtetek hogy a probléma összetettebb. Azt ajánlom a szüleid tanácsát kérd ez ügyben, vagy az iskolapszichológusáét.

Amennyiben verbálisan vagy fizikailag bántalmaznak, akkor azt mindenképpen jelezd egy felnőttnek.

És ne aggódj, 9. osztálytól normális társaságot tudsz kapni, de azon is jó lenne elgondolkodni hogy átmész egy másik osztályba.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna,kivéve a neveket meg a létszámot.


Nekem az segített hogy egy táborban összebelarátkoztam a mostani legjobb barátnömmel(az elöző barátnőm csúnyán átvert) azóta is jó barátok vagyunk,és leszünk is:)

Most 8.os vagyok

2016. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!