Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális hogy középiskolába...

Az normális hogy középiskolában így csesztetnek?

Figyelt kérdés

A beszédem és a kinézetem miatt, szerintük olyan vagyok mint egy fogyatékos. Mindenért kiröhögnek, utánozzák a mozdulataimat, ha mondok valamit hülye hangon utánozzák. Mindig ha felelés van az én nevemet ordítják be, hogy jól kiröhöghessenek ha kimegyek. Órán is mindig szólítgatnak hogy nézz már ide és csak vihognak. Lenézően viselkednek velem. Csak akkor szólnak hozzám, ha unatkoznak és kötözködni akarnak. Összesúgnak a hátam mögött.

Mindig azt nézik hogy mikor rontok el valamit.

Nap mint nap ez megy.

Kezdem elhinni hogy valami óriási gond van velem.

Alapból egy szorongós, ideges személyiség vagyok de ez rátesz egy lapáttal. Máshol is piszkáltak már a hozzájuk hasonló nagyhangú emberek. Ez biztos valami állatias viselkedés lehet hogy bántják azt akivel valami gond van.

17/F


2016. szept. 27. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Veled nincs baj, az osztálytársaid gyökerek. Velem is hasonlókat csináltak. :/
2016. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos az a baj, hogy normális, minden középiskola tele van ezekkel a szocializálatlan türhő baromállatokkal, akiknek ez minden örömük a hitvány kis életükben, hogy másokra megjegyzéseket tehetnek, azt képzelve hogy ők mennyivel jobbak. Szánalmas szar nulla alakok, ki kell röhögni őket.
2016. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs egy barátod se? Iskolaváltás? Ennél rosszabb nem lehet!

De addig is: ne is foglalkozzál velük, mert azért csinálják, mert látják, hogy idegesítenek. Ha le se sz.rod, már nem lesz nekik érdekes.

2016. szept. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezek az esetek tipikusan olyan iskolaban tortennek, amik kb befogado iskolak, tehat befogadnak barkit, tanulmany eredmenyektol fuggetlenul. En jo tanulo voltam, de megis egy befogado iskolat valasztottam, mivel az volt a legkozelebbi hozzam (az is 1,5 orara) es ott megtapasztaltam, hogy megis milyen az elet az olyan tanuloknak, akik "elmaradottak" hozzajuk kepest. Tehat gondolok a kesonero tipusokra, akik tipikusan nem a mai "zorall csilivili" cuccokban jarnak (amit nem is szabadna megitelni, mivel nem mindenki engedheti meg), akik nem adnak annyit a megjelenesre, mint az ubercsajozogepek. Nekem minden osztalytarsam jo barat/haver volt, beleertve azokat is akik szekalva voltak. Sosem iteltem el senkit a megjelenes alapjan, de masok (legtobbszor a fogalmazzunk csunyan: gyokerek) nem igy voltak, vannak. Annyira butak es eretlenek (hiaba volt mar meg nekik 50 lany), hogy nem ertik meg, hogy mas nem ugy all az elethez mint ok.


Lehet tevedek es jo iskolaba jarsz, akkor talan nem az a gond, hogy tul fogyatekosak, csak az, hogy nem nott be a feje lagyuk es tul eretlenek. Ez ellen sokat nem lehet tenni, hacsak nem valtoztatsz magadon, amit miert is tennel? Hisz nem te vagy a hibas(nem szarkazmus).

2016. szept. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Másik suli. De, hogy nézel ki? Csak lehet valamit javítani!
2016. szept. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"A beszédem és a kinézetem miatt" Mert milyen a beszéded meg a kinézeted????
2016. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem ilyen problémáim lennének, segítséget kérnék: stílustanácsadótól, edzőtől, bombaszakértőtől :DDD.

Mindig javít a helyzeten, ha magabiztosan jársz, az emberek szemébe nézel, nyugodtan válaszolsz. Ehhez támogatást ad a sport, kis odafigyelés az öltözködésedre, fellépésedre. (Nem kell szuperdivatosan öltözni, csak elkerülni az előnytelen darabokat.)

2016. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6 szerintük fura és vicces.
2016. szept. 28. 13:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnalom :/ nekem is van ilyen jellegű problémám. Ha gondolod privátba leirhatod nekem részletesebben.

17/f

2016. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!