Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy muszlim barátom, és...

Van egy muszlim barátom, és nem látom rajta azokat az agresszív jegyeket amiket a kormány süt rá. Hogy tudom így igazán gyűlölni? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 10:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is van arab barátom. Ettől függetlenül a legtöbb veszélyes és ez nem vita tárgya, hanem tény.
2016. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézned:

[link]

2016. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon kevés, az aki v eszél3es. De kell a gyűlöletkeltés.
2016. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

# 3

Aha, igen. Nagyon kevés veszélyes menekült van. Ezért kiugróan magas pl. Svédországban a nemi erőszakok száma.

2016. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Teszik a szépet az elején. Nekem volt pakisztáni élettársam. Itt európában normális volt, de aztán kiköltöztünk Dubaiba és ott vallási házasságot csináltunk. Onnantól kezdve 180 fok szokás szerint. Féltékeny volt minden férfira, bántott is, persze nem hagytam magam. El is költöztem.Azóta eltelt 7-8 év. Azóta is hívogat, zaklat. Nem érdemes velük kezdeni.
2016. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
ez valami burkolt propagandának szánt kérdés így a népszavazás előtt? NEM a kormány süti rá az agresszív jegyeket senkire, ők maguk tesznek érte. csinálhatsz úgy, mint aki buta és/vagy burokban él, de vannak tények, amiket nem lehet vitatni. lehet, hogy a te barátod épp normális (bár az ember elfogult a barátaival szemben, nemde?), de ettől függetlenül a többség nem az.. ez olyan, hogy a cigányok között is akad normális, 10ezerből 1..
2016. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Micsoda alattomos, sunyi, aljas kérdés ez. Van ám jócskán benned hiba. És tudunk téged igazán gyűlölni a sunyiságodért. Szívesen segítettem a nagy problémádban.
2016. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Legtöbbjükkel tényleg nincs gond, viszont a terroristák ezt használják ki, hogy bevegyülnek közzéjük és igy jutnak el oda ahova akarnak, az a gond hogy ezt szűrni nem nagyon lehet hogy meik lessz normális és meik terrorista
2016. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet általánosítani. Nyilván a te barátod, aki itt él, veletek hasonló közegben, az nem úgy viselkedik, mint azok akik a sajátjait között élnek, sokszor elszigetelten.

Nem kell gyűlölni a barátodat. De azért, mert ő normális, még nem mindenki az.

2016. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, számtalan olya eset van, hogy az európai környezetben a kifinomult énükkel mutatkoznak. De a hazájukban, viszont az elvárt szokások alapján csalekszebek.
2016. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!