Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Létezik az olyan hogy 100...

Létezik az olyan hogy 100 emberből egyedüliként én nem értem amit a tanár oktat? (Egyetem)

Figyelt kérdés

Szóval van egy olyan tárgyunk, hogy matematika amit egy tanár tart, de ott kb senki nem érti,

...

EZÉRT mindenki fizet egy MÁSIK (tehát róla lesz szó) tanárnak aki a lakásán tart órákat, több mint 100 ember értékelte 5csillaggal egy értékelős oldalon (soha senki nem adott ennél rosszabbat) én viszont 10 órát vettem már nála.. de szinte semmit nem értettem. A számonkéréskor elveszett voltam egyetemen.. Én úgy érzem, hogy csak abból értek meg valamit amit az első sorban említett oktató tart (amit senki nem ért, és miatta jött ez a másik tanár ötlet)


Nem tudom, hogy mi lehet a baj velem.. :(

Természetesen a kérdés mélyebbre nyúl. A lényeg csak az lenne, hogy teljesítem a tárgyat. De mostmár fogalmam sincs, hogy fizessek-e be több órára a ''póttanárhoz'' (mert előzőleg szinte semmit nem értettem meg)



2016. szept. 29. 16:49
 1/8 anonim válasza:
vagy csak egyszerűen túlvállaltad magad..
2016. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De nyisd ki a szádat. Ha külön tanárhoz jársz és nem értesz valamit, akkor kérdezz rá... Mondd mit nem értesz és hol akadsz el.

Inkább a kommunikációban lehetsz béna, nem matekban. :D

2016. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
minden 3 percben ne állíthatom meg :(
2016. szept. 29. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát már dehogyis nem! Azért fizetsz neki! Nem azért, hogy leadja az anyagot értelmetlenül, hanem azért, hogy ELMAGYARÁZZA!! Nem? DE! Ha csak egytized annyi anyagot ad le, és azt meg is érted, akkor már azzal is többre mész, mintha nem értenél semmit abból, amit lead! te fizetsz neki, ő neki semmi szava ne lehet! Nem kell visszafognod magad, szépen érthetően, hangosan vágj a szavába, ha valamit nem értesz.
2016. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"minden 3 percben ne állíthatom meg :("


Annyiszor kell megállítanod, ahányszor kérdésed van! Amennyiben ő neki áll feljebb, akkor szépen fizetsz majd másnak. Előtte mindig tisztázd velük, hogy te neked konkrét kérdéseid vannak, és nem pusztán az anyag újbóli elmagyarázásáról van szó. És hogy ha nem értesz valamit, akkor kérdezni fogsz.

2016. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

csoportos órákat tart :D a többiek előtt nem akartam magamat hülyének feltüntetni. lehet, hogy inkább itthon maradok és tanulok egyedül elmegyek aztán ZH/vizsga másik tanárhoz

egyébként nő vagyok.. de ez miért releváns ez az információ ? :D

2016. szept. 29. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél olyan órákat, ami nem csoportos! Igaz, hogy drágább, de legalább van értelmük! Mersz kérdezni, és az illető is úgy fekszik majd le, hogy azért volt értelem annak, amit másfél órán keresztül magyarázott.
2016. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem jó a csoport. Ha problémás a matek, az első olyan mondatig kell visszamenni, amelyet nem értesz. Azt tisztázni, és elindulni előre.


Egy normális világban mindenkinek van pár barátja vagy legalább ismerőse, aki szívesen foglalkozik vele ingyen is. Remélem, neked is lesz.

2016. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!