Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vajon megbantódott? SOS

Vajon megbantódott? SOS

Figyelt kérdés

A matektanárunk,nagyon komoly ember meg ........na mindegy.Szóval arról lenne szó ,hogy ma meglattuk egyutt a feleségével a suliban. Tök fura volt,nem is feltetleztük róle hogy lenne neki.....)

Szóval odarohantunk (kb.8méterre ) tőle,és röhögtünk egy nagyot.(Azután elrohantunk)Egy kicsit furán nézett ránk...mintha felvonta volna az egyik szemöldökét.

Szerintetek mi történt?Megbantódott? Vagy rosszul esett neki?

Most büntudatom van...kérjünk bocsánatot?Vagy nem is vette a szívére? Vagy vmcsak mondjuk meg hogy cukik együtt???? Mit Tegyük??? Segítsetek..😩



#tanár #megbántódik
2016. szept. 23. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem megbántód(hatott). Nem volt szép dolog kiröhögni,de ha matekból félévkor 1-2 jeggyel rosszabb jegyet kaptok,akkor legalább tudjátok,hogy miért volt.:D
2016. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

1. Attól, hogy komoly ember, ugyan miért ne lenne felesége?

2. Tényleg rajtuk röhögtetek, vagy konkrét oka nem volt, csupán az volt a cél, hogy ezzel úgymond idegesítsétek? Ha igen, akkor mi volt az oka, amiért idegesíteni akartátok? Az órákon nem idegesítitek elégszer.

3. Ha ilyen hülyeséget ki tudtatok találni, gondolom a megoldásra is rájöttök. Végül is ti ismeritek személyesen.


Amúgy azt nem értem, hogy ezt hogyan találtátok ki. Valamelyikőtök kitalálta, hogy menjetek oda, és ok nélkül röhögjetek egyet? Vagy hogy történt?

2016. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Ezt az eseménysort valahogy én sem tudom elképzelni... o-o

Amúgy attól függ milyen személyiség, van aki megbántódik, megharagszik, van aki hülyének néz, van aki fel sem veszi.

Ezt ti tudjátok eldönteni, a reakciói, viselkedése alapján.


Ha úgy tűnik megbántódott kérjetek bocsánatot, biztos értékelné.

Hát ezt a cuki dolgot szerintem hanyagoljátok. x) A kérdés alapján elég fiatalok vagytok, illetve nem vagytok olyan közeli viszonyban, illetve a tanár is komolyabb (feltételezem távolságtartóbb) Van aki szeret barátibb viszonyt kialakítani a diákjaival, van aki nem. Én például az előbbi típust preferálom, volt sok ilyen tanárom is, de közülök is csak 2-3 esetében tudám elképzelni hogy valaki ilyet mond, inkább a fiatalabbaknak, a többiek kicsit furán néznének x)

Ha jóban vagytok, azt esetleg meg lehet jegyezni, hogy milyen szép a felesége, vagy hogy összeillenek.


Ez most nagyon hivatalosnak hangzik így, de nem annak szántam xd Én nem abban hiszek, hogy a tanár az tanár és a kötelező köszönés után fejet félrefordítva elhagyni a helyszínt. Szerintem egy tanár is ugyanolyan ismerős mint bárki más, meg kell adni a kellő tiszteletet és lehet érezni, hogy mennyi közvetlenség az, ami még nem túl sok adott szituációkban. :)

2016. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább nem értette a helyzetet, hogy most miért rohangáltok oda aztán el, és röhögtök. Lehet, hogy már rég elfelejtette ezt az egészet, vagy szimplán csak betudta valami gyermeteg ostobaságnak. Nem hiszem, hogy ebből gondot csinál. Én legalábbis tuti nem foglalkoznék ilyesmivel a helyében, de hát ti ismeritek őt.

Ha esetleg majd látjátok rajta, hogy megbántódott, akkor viszont kérjetek elnézést tőle, és meg is van oldva. De ha ugyanúgy viselkedik, mint azelőtt, akkor nem kell forszírozni, mert vagy letudta magában, mint mondtam, vagy nem is emlékszik már.

2016. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!