Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

A hétvégén meghalt egy tanáromnak a felesége. Most vagyok kilencedikes, kb 8 órám ha volt a tanár úrral, alig ismerem s ő se engem. Már múlt héten tudtuk, hogy a néninek nincs sok hátra az oszitól s pont a hétvégén gondoltam rájuk...

Emiatt a suliban rövid program lesz, tanárok mennek a temetésre s mondták, hogy aki úgy érzi mehet velük.

Nem tudom megmagyarázni miért, de úgy érzem ott lenne a helyem de senki se jön az osztályomból és nagyobbak közül sem akiket ismerek. Félek hogy egyedül lennék diák és akkor az nagyon fura ott kb 10 tanár társaságában. Meg nem akarom, hogy azt gondolják ezzel szeretnék egy jó pontot....

Mi lenne a helyes? Ti mit tennétek?



2016. szept. 27. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, menj el.


azt gondolják ezzel szeretnék egy jó pontot - ha elmész, ez óhatatlanul így lesz

Ha valaki ezért beszól neked, szólj vissza: Bszódj meg! és hagyd ott a frncba, többet ne szólj hozzá

Nem a jó pontért mész, hanem kifejezni részvétedet


egyedül lennék diák és akkor az nagyon fura ott kb 10 tanár társaságában - ezzel nincs semmi gond

2016. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A szívedre hallgass mindig,ő jót akar neked egész élteden

keresztül!

2016. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!