Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek mi volt a legviccesebb/...

Nektek mi volt a legviccesebb/legkínosabb történetetek az osztálytársaitokkal/tanáraitokkal?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanárral: egyszer oszt.kiránduláson részegen letegeztem és kb 30perces előadást tartottam neki arról, h tök jó fej meg minden, nagyon csípem, de úgy öltözködik, mint egy homokos...
2016. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
77%
Tanárral nem jut eszembe. Osztálytárssal egyik osztálykiráduláson volt egy cinkes eset. Részegek voltunk mindketten, és az lett a vége, hogy a csaj hagyta, hogy kiverjem rá. De valami nagyon szánalmas voltam, ott könyörögtem neki érte, aztán a végén a hasára élveztem...azóta se beszéltünk egymással :D
2016. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 K...László ***** válasza:
85%
Egyszer betegség miatt kihagytam egy osztálykirándulást. A többiek mesélték, hogy egyik fiú társuk hátára, nyakára többen rá maszturbáltak, amíg aludt. Mivel én voltam az osztály dagadtja, és 3,2 volt az átlagom, 2 jeggyel jobb voltam az osztályátlagnál, én lehettem volna az első számú célpont, ha nem vagyok influenzás éppen. Jó, hogy megúsztam! Még mindig azon tűnődöm 20 év után is, hogy mire állt fel nekik? Egymást nézték, vagy az alvó társukra izgultak fel?
2016. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!