Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ugyanaz a tanár mennyi szaktan...

Ugyanaz a tanár mennyi szaktanári beírást adhat ugyanannak a diáknak?

Figyelt kérdés
Ha pl. szeptemberben kaptam egy szaktanárit tőle és azóta csinálok valami másik hülyeséget is ismét az ő óráján, vagy amikor ő az ügyeletes, adhat újabb osztályfőnöki beírást nekem?
2016. okt. 4. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy adhat. A nem viselkedsz vagy jogos a szaktanári beírás akkor adhat akár minden héten.
2016. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatna?
2016. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeptemberben azért kaptam, mert pár órán nem nagyon dolgoztam, aztán az egyik órán kiakadt, hogy akármit mond nekem, nem hajtottam végre az utasítást, aztán amikor ő volt az ügyeletes, aznap nem mentem le szünetekben az udvarra, párszor szólt ez miatt, amit én egy vállrándítással elintéztem majd az adott nap végén, az utolsó szünetben elkérte az ellenörzőmet és szaktanárit be is írta. Most ennyiért tényleg adhat szaktanárit? Jó, nem egy alkalommal álltam ellent, de ...
2016. okt. 4. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatna, és helyesen is tette. Végül is a te hülyeséged miatt van az egész.
2016. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nyolcadikos vagyok, és azt mondta, ha nem változtatok a hozzáállásomon, akkor szép gyűjteményem lehet szaktanárikból. Gondolom, ezt látják majd a középiskolában is, amikor be kell vinnem az ellenörzőmet is. :/
2016. okt. 4. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, látni fogják a beírásaidat.

Az igazi gond az, hogy bizonyos számú szaktanári figyelmeztetés után megrovás jön, majd ha netán egy elmésnek gondolt szemtelenség, visszaugatás után úgy látja jónak a tanár, akkor mehetsz az igazgatóhoz. Ott is vannak fokozatok, a legtöbb helyen igazgatói rovó után felfüggesztik egy-két hétre a meg-nem értett zseniket, majd eltávolítják másik iskolába, esetleg magántanulóként kap év végén bizonyítványt. A magántanulókat eleve nem veszik fel a normálisabb középiskolák, mert aki nem képes általánosban viselkedni, az a jóval nagyobb önállóságot feltételező középsuliban sem fog.

Nem megbántani akarlak, én is voltam kamasz, én is lázadtam. Csak tudni kell, hogy hol a határ, ez saját érdeked.

2016. okt. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minek akarsz középiskolába járni majd, ha eleve utálsz tanulni?!

A mosogatáshoz már meg van a tudásod.

2016. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az iskolában a tanár olyan mint otthon a szüleid, csak orbitális pofon helyett kénytelenek szaktanárit írogatni. Ha azt mondja, hogy irány lefelé, akkor irány lefelé, nincs mese, itt most te vagy a butuska.

Elviekben a fokozatokra van egy sorrend, nálunk anno gimiben a 3. szaktanári helyett jött egy osztályfőnöki intő, majd rovó, aztán az igazgató írt, de bizonyos esetekben rögtön az igazgató adta az intőt (pl cigizésért az udvaron rögtön igazgatói járt).

2016. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!