Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hozzam szóba holnap, vagy...

Hozzam szóba holnap, vagy hagyjam szó nélkül?

Figyelt kérdés
Tanárként dolgozom. Ma amikor a buszmegállóban vártam a buszomra, az egyik tanulóm apukája megállt, és megkérdezte hová megyek. Válaszoltam, erre mondta, hogy üljek be és elvisz. Gondoltam útba esik neki,azért ajánlotta fel. De mikor kiszálltam, akkor jöttem rá, hogy ő direkt engem fuvarozott haza, nem esett útba neki. Megköszöntem ugyan, de kellemetlenül éreztem magam, mikor kiderült. 20 km-ről van szó, nem vészes, de azért mégis... Holnap hozzam szóba, köszönjem meg és mondjam, hogy nem gondoltam, hogy direkt engem vitt haza, és nem pedig arra volt dolga. Vagy ez egy normális gesztus volt, és tudjam be ennyinek?
2016. okt. 5. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen ragodni? Mar megtortent, ha nem akarod megegyszer, akk holnap udvariasan visszautasitod! De most komolyan, mi van veled?
2016. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szóba hoznám a helyedben, így figyelmesnek fog tartani.
2016. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd szó nélkül.
2016. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kit érdekel h hivatalosan mi ez.

Hálát és e hála közlésére érzel vágyat?

2016. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!