Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, de ő túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de ő túl érett hozzám képest. Hagyjam a dolgot?

Figyelt kérdés

Én se vagyok hülye (nagyon) de én még a kis tanulós-bulizós korszakomat élem,ő meg már az életét tervezi.A gondolkodásmódja sokkal felnőttesebb mint az enyém.Jól elvagyunk együtt,de néha kiütköznek ezek a különbségek.

Szerintetek így lenne èrtelme belekezdeni egy kapcsolatba?

Sajnos,elfelejteni nehéz lenne mert heti 3-szor együtt táncolunk..

17/F-18/L


2013. ápr. 9. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ő már gyereket akar vagy mi? Ha 22 éves lenne akkor azt mondanám oké ő már tanult nő, te meg még kissrác, de ez az 1 év még nem jelent túl sokat.
2013. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a 17-18 pont nem az, ahol ez kiütközik, akkor már inkább 16-17 lenne problémás (magamból kiindulva), viszont csak akkor működik ha nem egy nyomi a csaj, meg képes beszélni is..


17 voltam mikor próbálkoztam egy 18 csajnál de annyira szerencsétlen volt hogy alig tudtam pár szót kihúzni belőle, komolyan kínszenvedés volt, ott is hagytam...


Na de ha megvan az összhang akkor nem értem mi a probléma?

2013. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most egy elég hülye példát mondok, de tudok olyan kapcsolatról, ahol a nő akart gyereket, a férfi nem. De még is összejöttek. Teljesen nyilvánvaló volt, hogy egymás idejét rabolják... Kidobott 3 év volt, mert pont emiatt ért véget, mert a férfi továbbra se akart gyereket.


Nálatok is lehet hasonló helyzet, véget érne amiatt, mert ő többet akar, összeköltözni, házasodni tudom is én, mondjuk 3 éven belül. Ez pedig teljesen normális 21 évesen már. Te pedig mondjuk ezzel még várnál


Ettől függetlenül meglehet próbálni, felfoghatod egyfajta tapasztalat szerzésnek, és lehet 1-2 évet eltöltenétek boldogan, és ki tudja, talán lehet ebből még több is ha felnősz a feladathoz.


Én megmondom neked őszintén, 20 évesen én a gyerektémán még nevettem, és a házasságon is. Én magamról tudtam, hogy éretlen voltam nagyon! Nem apának, és férjnek való! Lassan 24 leszek, úgy érzem kezdek megérni a feladathoz, néhány éven belül szeretnék is családot, adja isten hogy összejöjjön :)

2013. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!