Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azért nem válaszol, mert nem...

Azért nem válaszol, mert nem akar, vagy mert nincs ideje?

Figyelt kérdés

A tanárom kiutazott Németországba tanítani. Nagyon jó kapcsolatunk volt, és mielőtt elutazott volna, e-mail címet cseréltünk. Még az utazása napján érdeklődtem, hogy jól sikerült-e minden, milyen az új otthona stb. Meglepően közvetlen hangnemű üzenetet küldött, az enyémre rá egy napra. Azzal zárta a sorait, hogy most jelen pillanatban nagyon elfoglalt, de amint tud, fog válaszolni.Ez július vége felé történt.

Nos, én azonnal visszaírtam neki, az előző üzenetnél jóval barátibb hangnemben, erre viszont nem válaszolt. Írtam neki még egy üzenetet, az iskolakezdés napján, de azóta nem érkezett egyikre sem válasz.

Mit gondoltok, csak nincs ideje, vagy egyáltalán nem is akar már visszaírni?

Köszönöm, hogy végigolvastátok!



2016. okt. 5. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyon elfoglalt volt, és az első üzenetedre egyszerűen elfelejtett válaszolni.


Az is érthető, ha tanárként a tanévkezdés szintén egy nagyon sűrű időszak a számára. Főleg külföldön, új környezetben.


Szerintem még nyugodtan írhatsz neki egy harmadik e-mailt, ha tényleg nagyon kedveled, de ha arra sem válaszol, akkor inkább hagyd.

2016. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, szrntm inkabb elfoglalt, vagy pedig tul faradt h valaszoljon. Viszont lehet, h elektronikai problema... Remenykedj, es sajna sose tudom abbahagyni
2016. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg tőle.
2016. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy annyi minden kavarog a fejében, hogy az, hogy még plusz egy dologra koncentráljon, hogy meg is fogalmazza neked, amiket írni szeretne, az plusz egy dolog, amire figyelnie kéne, és már elefe túl fáradt, mert tényleg valamin nagyon pörög az agya, és nem fér bele neki, nincs arra kapacitása már, hogy még arra a plusz egy dologra is koncentráljon, hogy neked írni, levelet megfogalmazni. Vagy lehet, hogy fullra maga mögött akarja hagyni a múltját, esetleg tényleg mindig pont elfelejti, de az is lehet, hogy pl már mondjuk esetleg valami baj érte, és akkor arról vagy nem tud, vagy nem akar írni neked, mert esetleg panaszkodás lenne, és őt annál keményebb fából faragták, minthogy sopánkodjon másnak
2016. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jó, köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Jöhet még, ha van bárki másnak ötlete.
2016. okt. 6. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!