Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A párom fogyatékkal élő (vak)...

A párom fogyatékkal élő (vak) ember. Igazán senki sem akar velem barátkozni, nincs barátnőm, azt hiszem, mindenkit elijeszt a fogyatékosság, és nem akarnak semmilyen közösséget, barátságot felvállalni velem. Mi a véleményetek erről? Megköszönném.

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
a vak pár még nem indok arra hogy kerülnek, szerintem más lappang mögötte.
2016. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Költőnő? ***** válasza:
60%
Sok embert zavarba hoznak a fogyatékosságok, mert nem tudják, hogy kezeljék. Engem pl egy vakság nem tartana vissza, de én önkénteskedtem szociális szférában, ergo sokmindent megtapasztaltam. Jelenleg pl jelnyelvet tanulok, mert érdekel.
2016. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is az volt az első gondolatom,h a kettő között nincs semmi összefüggés. Valószínűleg csak magadat csapod be azzal,h ennek tudod be. Ha vkinek nincsenek barátai, akkor célszerű magában keresni a hibát, nem pedig egy ilyen teljesen valószínűtlen körülményben.
2016. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt nem volt párod akkor sem voltak barátaid? Egyébként egyet értek az 1. és a 3. válaszolóval, valószínűleg nem a párod fogyatékossága a magyarázat a magányosságodra.
2016. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sincs osszefugges a parod vaksaga es a te helyzeted között.
2016. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Testvérem szintén fogyatékkal élő. Teljesen jó társasági életet él, és nem csak sorstársakkal haverkodik ám. A barátnőjének meg senkije nincs. Nem azért, mert tesómmal van, hanem mert egy idegesítő ember, akit nem visel el senki, igazi matrica, akit nem győzöl levakarni magadról.

Szóval szerintem se mártírkodj, hanem tarts alapos önvizsgálatot. Talán veled van a probléma... bár kényelmesebb a párodat hibáztatni, az biztos.

2016. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt mondom: 0-hoz közelít az esélye annak, hogy ezért nincsenek barátaid.

Még ha te lennél fogyatékkal élő, még megérteném, hogy ezzel próbálod összefüggésbe hozni, de mégis mi köze lenne a párod fogyatékosságának a te barátaidhoz?

Még ha szegény valami ijesztően torz lenne... de szimplán vak. Nincs benne semmi olyan, ami elijesztené az embereket.

Valami más lesz itt a probléma.

2016. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2016. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
18%
Van egy rossz hírem.
2016. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem semmi összefüggés a párod vaksága és a barátok hiánya között. A vakság nem egy olyan "nagy" fogyatékosság.

Oké moziba és hegyet mászni nem érdemes veletek menni, de az átlag baráti dolgokra ő is simán képes. Plusz, attól, hogy ő nem lát te akár ezeket is csinálhatod barátnőkkel.


Valószínűleg veled van a baj és nem a párod látásának hiányával.

2016. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!