Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Velem lehet a baj? Minden...

Velem lehet a baj? Minden tanár panaszkodik.

Figyelt kérdés

Az összes tanártól azt hallom hogy romlott a magatartásom és a szorgalmam. Én komolyan nem gondolom ezt magamról, de ha az összes ezt mondja akkor lehet benne valami.. Ennek talán az az oka h gondjaim vannak, de nem gondoltam h kihat erre a területre is.. Viszont igaz vagy nem, de elég durván igyekeznek újra "betörni". Minden tanár irtó szigorú velem, mindig figyelnek, egy percet sem hagynak bambulni. Engem eléggé idegesít ez és csak fokozza a rossz kedvemet általában. Nem tudom minek foglalkoznak ezzel. Mit kezdjek velük? Igyekszek koncentrálni de egyszerűen annyi dolog van a fejemben hogy vagy nem tudok figyelni vagy muszáj odamondani a barátnőmnek. Mit csináljak? Velem van a baj, vagy ők esnek túlzásba?

16/L (gimi)



2016. okt. 6. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen, hogy az összes tanár rám szállt, állandóan megbuktam, mindenbe belekötöttek, csak egy kudarc volt az egész. pszichiátrián kötöttem ki, állandóan lógtam. aztán 3,5 évnyi szenvedés után átmentem egy nem túl erős szakközépbe, ahol minden tanár szeretett, mosolyogva köszöntek előre, én sem flegmáskodtam, megtanultam szépen amit kértek, az érettségim 4-es átlaggal sikerült. javaslom válts iskolát, mert ez jobb nem lesz... hidd el, nem azt fogják nézni, hogy melyik iskolából jöttél, hanem, hogy mit tudsz és a tovább tanulásnál is azt fogják nézni milyen az érettségid és a tudásod, nem pedig azt, hogy te most valami burzsuj gimnáziumból vagy egy kevésbé jó hírű szakközépből mentél oda... állás keresésnél meg aztán végképp senkit nem érdekel, ott legtöbbször azt sem nézik, hogy te most 2-esre, vagy 5-ösre érettségiztél...
2016. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

Veled is baj van es ok is tulzasba esnek, illetve probalnak kontrollalni, nevelni nem gondolkodasra.

Neked viszint valtoznod kene, mert tonkre teszed magad.

2016. okt. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
28%
Teljes összhangban kell újradefiniálni az együttműködő jogharmonizációt!
2016. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet túlzásba esnek de csak jót akarnak neked, próbálnak visszaterelni hogy jobb legyél és tanulj rendesen. Ne lázadj hanem csináld amit mondanak hagyd hogy segítsenek, ők jobban tudják mi a jó neked.
2016. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"de egyszerűen annyi dolog van a fejemben hogy vagy nem tudok figyelni vagy muszáj odamondani a barátnőmnek."


Nem tudnád magadban végig gondolni őket? Muszáj a gondolatod megosztanod másokkal, főleg órán? Hiszen a barátnőd úgyis holnapra már el is felejti. Nem éri meg ilyen fölösleges dolgot odaszólnod, amikor ezzel csak ártasz magadnak. próbálj ne gondolni azokra a dolgokra, koncentrálj arra, mait a tanár mond. Hallgasd, és figyelj. Próbálj magadban elgondolkodni, hogy jelenleg éppen mit is beszél a tanár. Gondold végig, amit mond, sőt, próbáld megjegyezni!

2016. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illetve, ha valami olyasmit mond, amit nem tudtál, akkor csodálkozz el rajta magadban, hogy "jéé, én eddig ezt nem is tudtam!". Figyelj arra,hogy milyen információ hangozhat el, amire neked szükséged lehet az életben, vagy ami az általános intelligenciába tartozhat. Sulit meg NE VÁLTS! Nem biztos, hogy másik suliban jobb lesz.
2016. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!