Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennyire furcsa, hogy 24...

Ennyire furcsa, hogy 24 évesen mentem egyetemre?

Figyelt kérdés

Van egy OKJ-s szakmám. Ezt nem szerettem meg,ezért munka mellett leérettségiztem,majd úgy gondoltam,hogy szeretnék továbbtanulni,de a szakot amit kinéztem csak nappalin indul.

Az osztályban több ember is van,akik velem egyidősek.

Szünetben többször hallottam pár 18 évestől,amint egy velem egyidős lányról beszélnek és csodálkozva mondták: "te atyavilág! 24 éves? ilyen öregen jött egyetemre?...."

Többször is fültanúja voltam ilyen "beszélgetéseknek".

Már én érzem cikinek,ha megkérdezik,hogy mennyi idős vagyok.

Nem 70 éves vagyok,hogy késő legyen továbbtanulni.



2016. okt. 12. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak te magad tartod annak. Hisz nagyon fiatal vagy még...
2016. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy,volt 31 €ves évfolyamtársam. Sosem cikiztük,sőt,felnéztünk rá.
2016. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KecskeShajt újra! ***** válasza:
ELTE BTK-n vannak idős emberek is, 50-70 év körül, mint hallgatók. 24 évesen nem olyan rendkívüli dolog egyetemre járni.
2016. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen,tavaly kezdtem az egyetemet. Senkit nem érdekelte,hogy idősebb vagyok náluk 5 évvel.
2016. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Megint azt láthatjuk, hogy a kérdező egy-két ember véleményét próbálja meg általánosítani.
2016. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én még csak most tervezem, hogy megyek rá! Bár nem tudom, hogy hogy tudnám kivitelezni 2 műszak mellett.


most vagyok 27 éves!

2016. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18 éves gyerek véleményére adsz?
2016. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akik ilyeneket mondanak, azok felszínes szaros kis pisisek... nekem is volt 24 éves évfolyamtársam, amikor elkezdtem 19 évesen az egyetemet, és eszembe nem jutott volna, hogy ilyeneket mondjak neki. Sőt ő lett akkor az egyik legkedvesebb barátom is, mert legalább érett volt :). Sőt később volt olyan évfolyamtársunk is, aki kb. 40 éves volt. És? Tiszteltem azért, amiért nem adja fel, és képzi magát.


De ilyen hülye kis senkik mindenhol vannak... plázás ruhaboltban voltam a pénztárnál, amikor megjelent az egyik pénztárnál egy nő, 30-as évei végén járhatott kb., de nagyon csinosan, divatosan volt öltözve, kérdezte, lenne-e esetleg munka, és leadta az önéletrajzát. A két pénztárban két kb. 20éves egyetemista lehetett, a csaj ránézett a fiúra, miután elment a nő, hogy "Te jjjjjóóóóó issssten, ez meg hány éves volt?"... OMG. Mintha divatos ruhaboltban csak "tojáshéj még a seggén van" típusú beképzelt 19 évesek dolgozhatnának... ráadásul vannak más hasonló boltok, ahol simán alkalmaznak idősebbeket is, ,mert ők tapasztaltabbak, jobb tanácsokat adnak, gyakran a munkamoráljuk is jobb...

2016. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Debrecenben tavaly volt egy 7x éves nénike:D Úgyhogy nem, nem vagy idős. :)
2017. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!