Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Egy lányról lenne szó.Mindig feketében jár,és azt állítja hogy emo-s meg hogy vagdossa magát meg mindenféle marhaságot kitalál.Nem vagyunk velerosszban (mindenki kedveli),de már a hazugságai kezdenek irritálni.Mint említettem azt állítja hogy vagdossa magát,és ezt nagy büszkén be is jelenti mindenki előtt.Láttam a karját és csak épp hogy meg karcolta.Olyan mint egy apró vékony horzsolás,és ő erre nagyon büszke.A halál jó dolog meg egyéb dolgokat mond ,de közben kacarászva,ráadásul ezt csak a tanár előtt mondja.Amikor bejön a suliba van hogy komor és "depressziós" fejet vág,de nagyon látszik rajta hogy tetteti.+van hogy nem emlékszik az előző napra(de ezt is csak kitalálja).Egy hónapja (kb.)bejött és úgy viselkedett mint aki részeg.Azt állította hogy másnapos.De ha valaki másnapos akkor miért viselkedik úgy mint valami részeg vagy drogos ?És ezt csinálta egész nap.Jelenleg (elvileg)semmit sem eszik.És ezt is kb.2 hete csinálja és mégsem esik össze vagy ájul el.Megkérdeztük hogy miért csinálja erre az volt a válasza hogy mi úgysem értenénk mert nekünk nincsenek problémáink.Erre a válaszra barátnőm és én nagyot néztünk.1.mindig eljátsza hogy ő milyen depressziós és hogy őt ezért sajnálni kell

2.miből gondolja hogy nekünk nincsenek problémáink?

Mit gondoltok róla ?Szerintem elég idegesítő hogy ilyenekkel poénkodik,meg hogy eljátssza az emlékezetkieséses emo-s lányt.(és amúgy semmi gondom az emos-okkal,sőt még tetszenek is)



2016. okt. 14. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Cringe...
2016. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok. Majd kinövi.
2016. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnési viszketegség. Ha látja, hogy így sem figyel rá senki, gyorsan elmúlik, ne aggódj.
2016. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell nevetni, és szépen ütősen visszavágni. Én biztos azt tenném mikor dicsekszik hogy vagdossa magát...elővennék egy bicskát és mondanám neki, na akkor ha annyira menő vagy vágd fel az ereid itt és most.
2016. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van benne némi feltűnési viszketegség, de emiatt nem kéne bántani és elítélni, mivel ezt nyilván nem ok nélkül csinálja. Lehet, hogy otthon vannak problémái, vagy úgy alapból valami nem okés neki fejben.

Nekem az egyik évfolyamtársam ilyen, sokszor járt már pszichológusnál és pszichiáternél is, mert hiába értelmes gyerek, egyszerűen hülyének tetteti magát, ordibál, röhög, a saját körmével kaparja ki a karját, amiből állandóan folyik a vér, és minden nap kitalál valami hülyeséget, amin egész nap röhög.

2016. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi ő is,csak ő nem járt ezzel a problémájával sehova.Elvileg az anyja elveri otthon a rossz jegyekért,de nem tanul és ezért vannak rossz jegyei,és emiatt szokta elítélni magát.Igen vannak problémái,de azokba mindig belevisz némi hazugságot hogy cifrább legyen a sztorija.Egyáltalán nem ítélem el csak zavarnak a cifra történetei,meg hogy ő erre büszke.
2016. okt. 15. 09:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem lehet neki könnyű. Ha rosszabb jegyet kapok, engem is elvernek, és lealáznak a szüleim, többször fenyegetőztem már nekik az öngyilkossággal, amiért nem képesek békén hagyni. Ez a bántalmazás különféle személyiségzavarokhoz is vezethet, és lehet, hogy külső szemlélőnek nem tűnik súlyosnak a dolog, de ő mégis borzalmasan éli meg, és talán azért tesz bele plusz dolgokat, hogy valamennyire átérezze valaki a fájdalmát.

Nem tudom, így van-e, ezt csak én gondolom így.

Mindenesetre ne piszkáljátok, annál undorítóbb szokás nem nagyon van ebben a témában, mint gyerekes módon piszkálni a másikat.

2016. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem piszkáljuk.Vicces és jó vele beszélgetni,kivéve ha ilyeneket mond hogy az ő jövője az mindegy ő úgy is meghal,de nem gondolja komolyan és ez kicsit elég rossz poén.Pedig szeretem a fekete humort(meg a fárasztó vicceketXD)El szeretné érni hogy figyeljünk rá,persze hisz a szülei nem nagyon vannak otthon.Megértjük és szeretjük:).Ezért váltunk témát mikor újra elkezdi mondani.Kérdezgetjük,így talán érzi hogy figyelünk rá.
2016. okt. 15. 21:18
 9/12 Andy ^^ válasza:

Hali mindenki^^ 1. Légyszi,ne emos!!! Ozz ez rosszul esik. Csak emo.


2. Már 6 éve vagyok emo,elég gyakran depis hangulatom van főleg délelőtt. De ugye a hangulatingadozás,meg a barátok közelsége kiszámithatatlanná tesz minden emo-t. Lehet,hogy a suliban szeretné bepótolni,hogy olyan sokáig elhanyagolták. A vagdosásnál meg kitérnék rá,hogy ő jol csinálta. Csak a hard emo vagdossa magát mélyen. (Senkinek nem alyánlom.)


Amúgy ha kell,szivesen elbeszélgetek vele arról mi is az emo. Meg lehet hamar kiverné a fejéből az öngyilkosségot.^^


Remélem tudtam segíteni,és nem nagyon tértem el a tárgytól...

2016. okt. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Utolsó válaszoló:Nem tértél el a tárgytól:)
2016. okt. 23. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!