Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert kivanom meg a legtobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kivanom meg a legtobb tanarom lanykent? Ezzel sokan vannak igy?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos túl sokan....

Túl nagylánynak képzeled magad a tanárbácsikhoz :)

2016. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

A sulis éveim alatt csak egy olyan tanárom volt, akit az első pillanattól kezdve vonzónak és szimpatikusnak találtam. Soha nem mertem volna vele kikezdeni, mert felesége volt és 3 kisgyereke, ráadásul nem hiszem, hogy én lettem volna az esete.

Lényeg az, hogy sok lánynak tetszik valamelyik tanára, ez nem egy elítélendő dolog. Az már más kérdés, ha kikezd vele...

Minden bizonnyal izgat a tanár-diák felállás, ezért vetsz rájuk szemet:)

2016. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ebben most mi volt a kivetnivaló, hogy le kellett pontozni?
2016. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)


Utolso: Nem tudom kinek nem tetszett a valaszod,en felpontoztalak.

2016. márc. 14. 19:12
 5/9 anonim válasza:
Ez total termeszetes😂. En a baratnommel ezeken jokat szoktunk szorakozni h jaj de jo helyettesites lesz es majd jon a tanar grr. Stb. Szerintem rengetegen vannak rajtad kivul akik igy vannak vele beleertve engem is pl. ><
2016. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#5: Az már baj, ha ez természetes.......

Erre inkább ne légy ilyen rohadt büszke.....

2016. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan gimis tanárom, aki iránt meg akartam őrülni, és egyetemen is van (sajnos). Ezzel nem vagyunk egyedül, rengetegen vannak így, ne aggódj. Vonzó az érettségük, a tudásuk, intelligenciájuk, plusz a felsőbbrendű, irányító szerepük. Ehhez meg még társulhatnak az egyéni vonások, humor, kinézet, stb. Az viszont már tényleg más kérdés, ha valaki ki is kezd az adott tanárral...
2016. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
#6 nem buszke vagyok ra csak a kerdezonek irtam h nem kell aggodnia nincs egyedul. Es termeszetes dolognak azt vesszuk ami tobbszor is elofordul es ezzel rengeteg vannnak igy, tehat ha szomoru teny is szamodra ez a tinis hulyeseg attol meg ez termeszetes es nem egy olyan egbekialto "atyauristen" dolog.
2016. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#8: De a saját korosztály nevű népcsoport ugyee ismerős? Nektek nem a tanároktól kell hasraesni.
2016. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!