Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért botránkoznak meg rajta...

Miért botránkoznak meg rajta sokan, hogy a volt tanárom a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember MINDENEN meg tud botránkozni. Értelmes ember nem foglalkozik mások véleményével a barátsággal kapcsolatban.
2015. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mert buták. Miért ne lehetnél a volt tanárodnak a legjobb barátja? Nekem is volt nagyon jó kapcsolatom a volt osztályfőnökömmel, s egyáltalán nem érdekelt volna, ha mások furcsán néznek rám. Kb. 10 évvel idősebb nálam, s olyan jó volt egy idősebb szemével látni a dolgokat.
2015. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze barátkozni ,mi? nah ne szívass
2015. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem fogja mások véleménye befolyásolni a barátságunkat. ;-)

De nem értem, miért kell egyből azt hinni, hogy biztos csak lefektetni akar? Már csak azért se jönne össze, mert neki komoly kapcsolata van, meg nekem is van barátom. Azon is fennakadnak, hogy hogy lehet barátság több, mint 1 0év korkülönbséggel? De most miért ne lehetne?

2015. márc. 11. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabad vagy! Azt tesztek amit akartok :)
2015. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!