Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segitség mit tehetnék?

Segitség mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mit tegyek az a bajom h nyáron is ki prboltám a cigaretétátt azt anyum táskájából vettem ki... Ma pedig az (osztálytársaim cigiznek lányok) és el mentem velük majdnem mindig de én nem cigiztem soha velük de ma adig gyözködted amig az egyikükébe bele szivtam egyet.ebéd után mikor mentünk haza meg kérdezték megyek e velük cigizni gyözködtek de mondtah h nem lelki ismeretfurdalásom van lelkis vagyok mit tegyek anyum kinlnyirna ha meg tudná 12l 7dikes vagyok
2016. okt. 15. 20:31
 1/6 anonim válasza:
100%
Felejtsd el a cigarettát. Nem csak 12 évesen, de később se csináld. Akármilyen nyomás is legyen rajtad, akárkinek is kell megfelelned ezzel soha ne csináld. Annyit nem érnek azok a lányok, hogy tönkretedd magad. Csak ennyit mondhatok, innen már rajtad múlik.
2016. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami eddig történt, megtörtént, de a jövőben határozottan távolodj el a cigarettától, se most, se később ne dohányozz! A saját érdekedben.

Egyesnek igaza van, azok a lányok nem érnek ennyit. Mondd meg nekik, hogy te soha (többet) nem fogsz cigizni, ha nem értik meg, ott lehet/kell őket hagyni.

2016. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én két éve szoktam le (nem fiatalon).

Mindig azt gondoltam, hogy a büdös száj, a szürke bőr, a hajból, bőrből szivárgó füstszag, áh dehogy lesz, alapos higiéniával ez kiküszöbölhető.

De jelentem, igazat mondanak, a cigi büdös. Ne anyukád miatt ne gyújts rá, hanem önmagad miatt.

A felnőttek meg úgyis csak kiröhögik a dohányzó tiniket. Ne tedd magad nevetségessé!

2016. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne anyud, magad miatt aggódj....

Teljesen ésszerűtlen. Csak negatív. Milyen emberek kik fizikai függőségüket akarják megosztani és győzködnek???

Én ismerőseim folyamatosan lebeszélni akartak róla. Pedig mind tudta én sose tervezem s nem is fogom s csak mondták, igen, pontosan, maradj is így.

Szánalmas.

2016. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nem mondom el neki
2016. okt. 16. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd el anyudnak, hátha fejbe csap egy helyesírási szótárral meg a nyelvtan könyveddel.
2016. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!