Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítség! Izmos és kockás a...

Segítség! Izmos és kockás a hasam, alul mégsem teljesen lapos, hanem kidudorodik. Ez mitől van? Mit tehetnék ellene? 18/L

Figyelt kérdés

A hasam izmos, a kockák is egyre szebben látszanak. Viszont az a problémám, hogy az alhasam, egészen pontosan a köldököm alatti részre gondolok, nem teljesen egyenes, lapos. Mintha kidudorodna. Pedig nem zsíros, mert teljesen kemény, nem lehet megmarkolni, szóval nem háj van ott. Reggel még hagyján, de estére rettenetes látvány.

Valahol azt olvastam, hogy ez azt jelenti, hogy salakanyagok vannak lerakódva a beleimben(?), szóval most vettem salaktalanító teát is. Szerintetek az használhat? Vagy van valamilyen hatásos gyakorlat erre?

Rendszeresen edzek és kerülöm a lisztes, cukros ételeket. Sok fehérjét és zöldséget eszem. Összességében szerintem teljesen egészségesen étkezem. Akkor mégis ez mitől lehet és hogy vessek neki véget? Nagyon zavar!! :(


Próbáltam képeket keresni, hogy demonstráljam a problémát.

[link]


[link]


[link]


[link]



2016. ápr. 30. 21:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Egyébként régen, amikor sokkal vékonyabb voltam, akkor teljesen lapos van, ezért nem értem. Most meg olyan, mint egy hullám. Szóval remélem értitek. :D

A lányok, akikről képet linkeltem persze így is jól néznek ki. De engem nagyon zavar, mert a mellem is kicsi és nem szeretnék aránytalanul kinézni. :(

2016. ápr. 30. 21:37
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vak vagyok, de én semmilyen dudort nem látok ezeken a képeken. A saját hasadról tegyél fotót szerintem, mert ezt így nem lehet megválaszolni.
2016. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Demonstráltad a "problémát". Most demonstráld, hogy milyennek képzeled el a problémamentes állapotot.
2016. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyanra gondol, amikor már elölről is látszanak a csigolyái :D
2016. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ne legyél már ilyen hülye.
2016. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Olyasmit szeretnék, hogy az egész egy vonalban legyen.


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. ápr. 30. 21:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Aha, akkor jól sejtettem. Te a hasizmodat nézed "dudornak ".
2016. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Belinkeltél egy csapat anorexiást, gratula.
2016. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor tehát most hülye vagyok csak? :D
2016. ápr. 30. 22:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg :)
2016. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!