Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék? Zsíros haj...

Mit tehetnék? Zsíros haj segítség!

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy nagyon zsirosodik a hajam. De este megmondom és másnap estére már látszik a tövén hogy csillog a fejbőröm a zsirtól. Mit csináljak? Zsíros hajra való samponnal mosok hajat de akkor is ilyen hamar zsíros lesz. Nem tudom mit találjak ki. Valakinek valami ötlet? Válaszokat előre is köszönöm!

N


2016. aug. 12. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Varga cseppek nagyon szépen helyrehozta a hajam, van amelyik kifejezetten regenerálásra jó. Hozzá Varga sampont és balzsamot használtam, bár nem tudom,hogy adott-e bármi pluszt.


A hullás ellen a Revalidot szedtem, és nekem bevált, nem tudom hogy zsírosodásra jó-e. (?) Egyébként szokták ajánlani a hintőport éjszakára, mert az szépen szárítja a fejbőrt.

2016. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De a hintőporral nem probálkoznék mert barna a hajam. És látszanak rajta a fehér por. Szárazsamponnal is szoktam befújni de a hajszinemnek megfelelővel. Másnapra mégis olyan a hajam mintha semmit sem csináltam volna vele.
2016. aug. 12. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Használj száraz sampont, bármelyik drogériában kapható és nagyon jó
2016. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van itthon a hajszinemnek megfelelő de kb egy napot tudok vele kihúzni. Vagy még annyit se sokszor.
2016. aug. 13. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem is ilyen típusú a hajam, és nekem nagyon sokat segített a head&shoulders citrusos samponja ! Arra azonban figyelj , hogy ne moss naponta hajat, mert attól csak mégjobban zsírosodni fog ! Elég hetente egyszer - kétszer . Remélem tudtam segíteni !
2016. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mostam már hajat régebb head&soulder samponnal de az sem vált be. Többféle samponnal is próbálkoztam de eddig eredménytelenül. Hei 3x mosok hajat a zsirosodás miatt.
2016. aug. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!