Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 12 éves vagyok nekem egy...

Jázmin Nagy kérdése:

12 éves vagyok nekem egy szunyogcsípésnyi mellem van ezért csúfolnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekünk naponta van tesi ha átlátszó a ruhám és veszek fel hozzá toppot akkor mondják hogy minek veszem fel vékony vagyok,van egy barátnőm aki olyan mint én ő vele legalább nem annyira rossz.Mit csináljak ha ezt mondják?

#vékony #csúfolódás #kicsi a mellem
2016. okt. 16. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
12 éves kislánynak nem baj a kicsi mell. Kérdezd meg a nagymellű bunkó tehenet, hogy megfejheted-e a tőgyét. Úgy látod teli van, mert már nagyon ki látszik.
2016. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
A szúnyogcsipés is jól megnő, megdagad ha vakargatod, ezt próbáld ki a melleddel is, hátha használ.
2016. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, te szép csaj leszel, míg akik csúfolnak azok rondák. Mindig így van. A szépeket szokták csúfolni, mert ők szarul érzik magukat mert te szebb vagy..
2016. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Plasztikai műtét!! MOst azonnal
2016. nov. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!