Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy a suliban...

Mit csináljak hogy a suliban ne piszkáljanak?

Figyelt kérdés

A szüleim szinte már alkoholisták,és ezt az olytályom is tudja és ezt kihasználják.

Folyton cseszegetnek vele és folyton valaki szóba hozza.

Azt is mondogatják hogy már megint lattak a kocsmába az apám stb.

Azon kivul az anyam (nem részeg de) folyton ha nyilt nap van,bele szol az órába meg okoskodik. A többiek annya mindig csöndben van és nem cseszegeti a gyerekét.

Elegem van! Kérlek válaszoljatok. Tudom hogy szánalmas hogy itt kérdeztem de már nem birom!



2016. okt. 17. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Mond, tudod és nem érdekel, mert nem érdekel téged szánalmas apád. Nem akarod tudni, ahogy azt sem, mit csinál a szomszéd utcába lakó csöves.

Értelmetlen ezt felvenned.

Beszéld meg anyáddal, ez nyílt nap, ami nem ad engedély beleszólásba, ne hívd el, stb. Old meg. Oltsd le amikor beleugat.

"Tudom hogy szánalmas hogy itt kérdeztem"

Rosszul.

2016. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Allj ki magadert a suliban . Otodikben (igaz reg volt) uj suliba kerultem , es volt egy "vagany" gyerek aki folyton menozott es jartatta a szajat , fogtam magam es jol megcsaptam a hatat , a kovetkezo evekben nem volt baj vele . Tudom , az eroszak nem megoldas , es bajba is kerulhetsz miatta , szoval csak siman "oltsd" be oket, es ha a te oltasodra elkezdenek a verekedest ussed oket amig birod , semmit nem te kezdtel, es az osztalyfonokod biztosan megerti majd . Ha meg tuleroben vannak ne erdekeljen , ezeknek csak a szaja nagy , a legtobb elfut majd , es ne felj attol , hogy te is kapsz , latjak majd , hogy teged nem lehet csak ugy piszkalni es befejezik . ! Csak akkor menj nekik ha ok kezdik , addig csak szimplan szolj vissza nekik . A szuleiddel pedig beszelgess kicsit , lehetseges , hogy tortenik valtozas . :) Soha ne feledd , nincsen semilyen "elore megirt konyv" , a sorsod kovacsa vagy, harcolj , ha valamit akarsz ,es teszel erte nem elerhetetlen !!!
2016. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!