Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek most utálni fog...

Szerintetek most utálni fog ezért a tanárom és ha utálni fog akkor az lessz a célja hogy megbuktasson? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintem jogos a félelmem mert ma úgy volt hogy az órán a tanárúr megkérdezte hogy jön-e valaki Novemberben mécsest gyújtani vele a nemrég eltávozott (nemrég meghalt) anyukájának és ha lehet akkor városbeli jöjjön. Ezután kérte hogy tegye fel az a kezét aki városbeli. Csak két ember tette fel holott a csoportban 5 ember városi. És kit szúr ki a tanár hát pont engem. Ezután megkérte az osztályt hogy valaki vágjon hátba. Aztán természetesen az a lány vágott hátba aki a legjobban engem utál az osztályban de nem tudom hogy miért utál pedig még sohasem szóltam hozzá. Számítottam rá hogy ő fogja megtenni szóval nem lepődtem meg. A tanár ezután azt mondta hogy: Hát még ezután sem teszi fel a kezét. Na ezt megjegyeztem. Én a szünetben emondtam neki hogy nem csak én vagyok városi hanem rajtam kívűl még hárman. Erre ő csak azt mondta hogy: Hát én azt nem tudtam de azt tudom hogy te városi vagy és azt is tudom hogy direkt nem jelentkeztél és ezzel már elintézted az év végi osztályzatodat. Én szünetbe megmondtam neki hogy azért nem fogok elmenni meg azért nem jelentkeztem mert November 1-től 5-ig a szüleimmel Kehida Kustányba megyünk és már a szálást nem lehet visszamondani. Erre ő azt mondta hogy biztos vissza lehetne mondatni csak te nem vagy rá hajlandó. És ezután otthagyott.

És hozzáteszem azt hogy nem kamuzok mert tényleg megyek az őszi szünetben Kehidára és már többszőr is voltam ott és tapasztalatból tudom hogy ott nem lehet visszamondani a szállást.

Szerintetek most meg akar buktatni? Mert nagyon úgy néz ki hogy megakar de az is lehet hogy csak fenyegetésből mondta és nem akar megbuktatni. De szerintem ha most megutált akkor lehet hogy addig fog kűzdeni még meg nem buktat.

Az osztályról annyit hogy engem elfogadnak ott olyannak amilyen vagyok kivéve az a lány aki hátbavágott. Egyedül csak ő szokott piszkálni. A többiek legalább békénhagynak és nem foglalkoznak velem.



2016. okt. 18. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elgondolkodtató, hogy egy tanárúr a diákjait év végi osztályzatokkal manipulálja, és hallottak napjai mécses gyújtásra invitálja a nebulókat..


Magában még talán nem lett volna annyira furcsa, de ez a kis utalás, és manipulálás már hátsó szándékokra utal -nálam legalábbis-.


Szerintem ez egyébként teljesen olyan ügy, amit egy felnőtt egymaga vagy családtagja el tud intézni, esetleg felnőtt barátjával / kollégájával egyáltalán nem egy diákjával..


Semmiképp se érezd rosszul magad, ha pedig tényleg ront a jegyeden, elmondod a szüleidnek, osztályfőnöködnek diszkréten.

2016. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Egyrészt Kehidán a strand akkor zárva lesz.

Másrészt ha azt teszed, amit kérnek tőled, azzal nem kötelezed el magad semmire (egyszerű: tedd fel a kezed, HA városi vagy). Elmész? Nem? Miért? Ezért és azért. De te a sunyiságot választottad. Meg melletted még hárman, na és? Te vagy a lényeg, nem a másik három.

Harmadszor, a tanár feltette a kérdést, amivel beengedett egy bensőséges szférába egy fájdalmas dolog kapcsán. Hogy erre téged "szemelt ki" ki, különösen nemes dolog. Erre te lekoptatod nyilvánosan, aztán hárítasz (kifogás, magyarázkodás) privátban.

De nyugi, csak emuatt nem ad rosszabb jegyet. De lehet nem fogsz örülni, ha olyan jegyet kapsz, amilyet érdemelsz.

2016. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Micsoda bunkó tanár! Ilyenért nem buktathat meg! Ne félj. Feltehetted volna azért a kezed, ez csak egy kérdés volt tőle.
2016. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kellene elmennie egy diákjának a tanár rokonának sírjához..
2016. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid mit szólnak ehhez?

Elég furcsa történt, nem várhatja el tőled a tanárod, hogy az ő személyes ügye miatt, amihez neked semmi közöd, lemondd az utazást.

Meg az is elég érdekes, hogy felszólította az osztálytársaidat arra, hogy bántsanak téged.

Én szülőként ezek miatt biztosan bemennék cirkuszolni az igazgatóhoz.

2016. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2016. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sok szemét tanár van, de nem hiszem hogy megtenné. Beszéld meg vele.
2016. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
WTF? Ahhoz, hogy valaki tanár legyen, nem kéne alkalmassági? 16f
2016. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!