Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit érezhet irántam, vagy mi...

Mit érezhet irántam, vagy mi az ördög baja van velem? Bővebben lent .

Figyelt kérdés
Nem hagy nyugodni egy ma történt dolog . Tehát én szeptemberben kezdtem el az iskolát végzős tagozatban , másik suliból mentem át . Eléggé visszafogott vagyok , kicsit félénk is , sokat csalódtam az emberekben . Mindegy . Van egy fiú aki egy kicsit felkeltette az érdeklődésem , nem tetszik ugyanis van barátom, de egész más mint a többi ember. Pl egész nap hülyéskednek a haverjaival, röhögcsélnek meg ilyenek , jó ezt látni. De. Mivel tanuljuk a szakmát ezért van gyakorlati munkahelyünk . Van egy kávézó nem messze a helytől ahol dolgozik. Esténként kimegyünk a barátommal és pár barátommal. Sokszor szoktam látni hogy tiszta idegbeteg , ez látszik a járàsán , a szemén , minden megnyilvánulása. Ez azért furcsa mert suliba nem szokott ilyen lenni. Megfigyeltem hogy valaki mond egy viccet , ő nevet rajta és kész , mint ha nem lenne őszinte. Múltkor , mentem a suliba köszöntem neki , de nem hallotta. Bejött az osztályba , odajött hozzám és megsimogatta a hajam . Furcsa volt , mert eddig egy szót sem beszéltünk egymással. Tegnap végeztünk a suliba , mentem a bicajomért , elment mellettem és megint megsimogatta a hajam, de csak ennyi volt , vissza sem nézett, csak én ijedten meg . Este voltunk kávézni , és láttam hogy jön , odaintettem neki hogy szia , megállt rám nézett és vicsorgott , majd tovább ment . De az a nézés istenem , Hannibal Lecter elbújhat mögötte . Péntek délután , suli után odajött hozzám és elnézést kért , mert nem akart megijeszteni , csak rossz napja volt. De tegnap csak sikerült neki , a félelmetes nézésével . Más osztálytársam szerint tetszek neki , mivel látták hogy engem néz sokszor , sőt egyszer úgymond szemeztem is vele , de nem zavarta a dolog . De akkor is , a nézése annyira félelem keltő , de én nem félek tőle . Szerintem azért ilyen , mivel sokat bántották . De ami számomra a legfurcsább az az hogy suliba vidám ember , amikor egyedül van akkor pedig idegbeteg . Szerintetek mit érezhet , miért csinálja ezt velem ?

2016. okt. 25. 04:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán mert valóban tetszel neki? A suliban azért vidám mert nem látja veled a párodat.
2016. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg nem a kérdező körül forog a világ, és szerencsétleg gyereknek vannak egyéb problémái is, akár otthon, akár máshol. És ha a suliban van a barátaival, akkor el tud lazulni, ha viszont az alig két hónapja ismert különc csajjal és társaival kell kávéznia, akkor csak vicsorgásra futja neki. Van ilyen.
2016. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!