Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz ha szőrös a lábam?

Gáz ha szőrös a lábam?

Figyelt kérdés
fiú vagyok és az osztály társaim piszkálni szoktak mert szőrös a lábam , ők persze borotválják meg epilálják ez nem bu*is ? szerintem az lenne a természetes ha szőrős egy fiúnak a lába

2016. okt. 25. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Egy férfinak igenis legyen szőrös a lába, nekem ez a véleményem. 23/L
2016. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát, de , szerintem is picit meleges, hogyha egy pasi teljesen csupaszra borotválja magát:S:S Engem az zavarna, ha nem lenne a lábán szőr. Anélkül nekem nem férfias. Hogy valaki meg leszedi férfi létére, az számomra kicsit abszurd is. :S:S 24/L
2016. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Borotválják? Epilálják? Akkor ki is a b#zi? Hidd el nekem, ezek tetszeni akarnak egymásnak. Tök jó, hogy szőrös a lábad, nekem is az volt, és tetszett a csajoknak, férfias. Azok meg szopkodják csak le egymást. 21f
2016. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem gaz, sot! Az osztalytarsaid uszo olimpikonok v chippendale fiuk. Honaljszor ciki egyedul, fazon igazitas ok, de a labszorhoz ne nyuljp 😀
2016. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 molly_s válasza:
81%

Hogy lenne már gáz!!!! Atya világ hol tartunk...

Azért megnézném, mikor az epilátort nézegetik a boltban, hogy melyik lesz a jobb :D Meg az eladó arcát is.....Egeg!! És még büszkék is rá pfffuuuu

2016. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
2.vagyok, egyszer láttam a metron egy térdgatyás srácot, akinek megritkítva volt, úgyis jól nézett ki a lába, nem volt zavaróan fényes és csupasz, és még szép látvány is volt, szóval megritkítva is jó, csak teljesen csupasz ne legyen. Az már nőies , és a pasiknak nagyon nem áll jól, ha ott rikít a csupasz lábuk. De amúgy megritkítva volt olyan folt a lábán, ami teljesen üres volt, de valahogy megoldottan, hogy nem nézett ki rendszertelenül, szóval nem volt zavaró, hogy egyik helyen a lábán teljesen üres folt, másik helyen meg meghagyta úgy ahogy eredetiben kinéz. Még úgyis tök jó volt. Meg egyszer láttam egy ilyen emberkét máshol is, ő is jól csinálta meg. Pasik nyugodtan meghagyhatják nyugodtan a testszőrüket, de ha kicsit megritkítják csak, az se rossz, csak az a lényeg, hogy ne legyen teljesen csupaszok, mert engem spec teljesen elriaszt, és nem tetszik. Még a hónaljadat sem fontos, szóval tök mindegy. De teljesen csupasz, számomra, szerintem nem nézhet ki teljesen jól. Nekem kifejezetten zavaró látvány lenne, nemhogy nem vonzó.
2016. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
ja igazad van, egy férfinak szőrös a lába (nem csak a lába :D). Az osztálytarsaid meg ratyik.
2016. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Legközelebb mond meg nekik, hogy csak kisfiúknak és lányoknak csupasz a lába, férfiaknak szőrös.
2016. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon szépen kérlek minden normális nő nevében, hogy ha legközelebb szóvá teszik, akkor mondd meg nekik, hogy bu-zik. Undorítónak találom a szőrtelen lábat. Oké, ha amúgy rendben van a pasi, és ne tehet arról hogy kevés szőr nő a lábán, akkor nyilván nem lesz kizáró ok, de ha ő maga szőrteleníti, akkor semmi szín alatt nem állok vele szóba. Ugyanúgy, mint ahogy egy tetkóssal, vagy rózsaszín ingessel sem tenném. Egyszerűen kizáró ok.
2016. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
73%

Dehogy gáz.


Bár én országútizom, és észrevettem, hogy ebben a sportban, ahogy (sok másikban is), leszedik. Nem tudom, hogy ez miért ,,esztétikusabb", vagy ,,szebb" (aerodinamikusabb :D ), de én akkor se bírnám végigtolni borotvával vagy mással.


Te se tedd szerintem, ne állj be a sorba, ha piszkálnak, akkor meg vágj nekik vissza, hogy Te legalább férfiből vagy. :D

2016. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!