Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz ha szőrös a lábam?

Gáz ha szőrös a lábam?

Figyelt kérdés
fiú vagyok és az osztály társaim piszkálni szoktak mert szőrös a lábam , ők persze borotválják meg epilálják ez nem bu*is ? szerintem az lenne a természetes ha szőrős egy fiúnak a lába

2016. okt. 25. 22:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, jót nevettem. Egyébként meg nehogy már ne legyen szőrös a lába egy 16 év körülinek. És? Kérdező, nehogy levágd.. tudom, ettől ki fognak közösíteni, de akkor is egymást szp*odják. Nem hiszem el, hogy ilyen gyerekes kis b* dolgokon kell fennakadni, hogy kinek szőrös a lába, én nyakon csapnám az ilyet. :-)
2016. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én még a hónomat sem borotválom. Egyébként az is nemrég terjedt el. 30-40 évvel ezelőtt az összes férfinek szőrös volt a hónalj. Csak ahogy elterjedt ez a lábszőrnyírás, úgy anno az lett a divat, hogy mindenki vágja le hónaljszőrét. Pedig szerintem nincs értelme azt se levágni. '70-es '80-as filmekben még a nőknek is volt hónaljszőre. Nem az teszi az embert, hogy szőrös-e a hónalja vagy sem (vagy a lába). Van ismerősöm akinek az egész teste szőrös, a háta, mellkasa egy dzsumbuj, közben meg olyan a hónalja, mint a babapopsi, szinte nem is áll jól neki. Itt látszik, hogy az egész csak divat. Az ember azt tekinti normálisnak, ha vágja, eszébe sem jut, hogy néhány évtizede teljesen normális volt a szőrös hónalj. Vagy láb.
2016. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 70lia válasza:
NEM GÁZ!
2020. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!