Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szőrös a lábam mit tegyek?

Dorcika926 kérdése:

Nagyon szőrös a lábam mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éves tini lány vagyok de nagyon szőrös a lábam.Kb. elsős voltam mikor észrevettem hogy nagyon szőrös a lábam.Mindig ezzel cikiznek és nem tudom mit tegyek.Anyukám mindig azt mondja erre hogy felesleges mert még 12 vagyok de nagyon leszeretném borotválni.Tudtok segíteni?
2016. jún. 28. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj zsebpénzt és vegyél egy borotvát, aztán borotváld le. Anyukád utána nem fogja tudni visszaragasztgatni a szőrt gondolom...
2016. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tudom mondani, mint az első válaszoló.

Nem drága egy borotva, vannak eldobhatósok is, vigyázz, hogy ne vágd meg magad.

Anyukádnak jól esik, hogy csúfolnak? Ha annyira vészes, tényleg szedd le.

Én is 13 voltam, amikor először leborotváltam, nekem sem engedte anyum, nem tudom miért... Aztán nem szólt semmit :D

2016. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anyum,hála istennek amint látta,hogy szőrösödök,elkezdett kozmetikushoz járatni,gyantáztatni.Nem értem,más anyák miért ellenzik ezt...
2016. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha teged zavar szedd le.., szerintem ennyi "magántér" jár ha nagyon zavar
2016. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Borotváld le, én is azt tettem, 11 évesen. Anyámmal nem beszéltem meg, minek is kéne? Nem az ő dolga.
2016. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is borotváld le nyugodtan elvégre itt a nyár rövidnadrág stb. ha annyira "izél" rajta mond,hogy először csak nyáron szeded le mert Téged zavar. Arra figyelj hogy női borotvát vegyél vagy esetleg krémet
2016. jún. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Hali! En 15 eves vagyok es még egyszer sem borotváltam le a lábam. Megkérdeztem barátnőimet vagyis megkérdezem minden nyáron es azt mondjak felesleges semmi nem látszik, max egy picit, de tesóm (8 eves) mindig azt mondja h jóó szőrös lábam van... Amugy azert sem borotvalom, mert csak 5X erősebb es sötétebb lesz a szőr...
2016. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szőr akkor sem lesz erősebb ha borotválod, csak annak tűnik a levágott vég miatt. Egyszerűen nem lehet erősebb vagy sötétebb, mint amit a genetikád meghatároz.

Azt próbáltad anyukáddal megbeszélni, hogy menjetek el legyantáztatni? Ha persze azt sem engedi, akkor kérsz pénzt, veszel női borotvát és női borotvagélt és szépen leborotválod. Meg fog békélni.

Nem tudom, hogy én mikor kezdtem borotválni, de 12 évesen már egész biztos és én sem kértem anyukám áldását rá :)

2016. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat majd beszélni is fogok az anyukámmal és ezt megbeszéljük :)
2016. jún. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!