Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt valaki, aki annyira...

Van itt valaki, aki annyira nem érezte jól magát a gimi elején, hogy kilencedik félévkor sulit váltott vagy a 10. évet már máshol kezdte?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 00:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Unokatesom csinalta ezt. Nem erezte jol magat az osztalyaba. Mar annyira sulyos volt a helszet h direkt meg aksrt bukni. Vegul nem bukott meg 9. Osztalyba nem volt egy baratja se minsig irta nekem h rosszul erzi magat meg hogy maganyos. 10. Osztalyban lett par baratja de oket sem erezte igaziaknak csak olyan felhaver aki nem huzna ki a szarbol de beszelget veled a szunetbe vegul a 11. Osztaly egy masik iskolaba folytatta ugyan azon a szakon ugyhogy nem kellett ujrakezdenir az egesz kozepsikolat es kulonbozetit sem kellett tennie. Azota mindig irja nekem higx nagyin jol erzi magat sok baratot szerzett eljarnak szorakozni stb. :)
2016. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nekem is érdemes lenne:(
2016. okt. 26. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én. Életem legjobb döntése volt...
2016. okt. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igaz én középsuliba jártam, de félévkor osztályt váltottam, mert piszkáltak majd sulit is, mert jobban rámszálltak az új osztály miatt.
2016. okt. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
En evente, felevente valtottam sulit. Vandornak is beceztek. Mikor mar forro volt a talaj alattam leptem :D nyugodtan valts, vegul is mi veszteni valod van? Am ha mondasz suli nevet(privatban) talan meg meg is tudom josolni h milyen lesz a kornyezet. :D
2016. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még gondolkozom rajta, ma például felfedeztem két osztálytársamat, akikkel eddig nem nagyon beszéltem, de nagyon jófejek. Szóval szerintem próbálkozok még.

Utolsó: egy elitebb gimibe járok, és egy művészsulin gondolkoztam :)

2016. okt. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!