Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen gyerekesek az...

Miért ilyen gyerekesek az osztálytársaim? Kilencedik osztály.

Figyelt kérdés

Egy lány például azért elkezdett sírni, mert nem zártuk be barátnőmmel az ablakot. (Rajta kívül mindenki szétsült és nem volt hajlandó felvenni kabátot)

Majd a fiúk néhány lányt alufólia galacsinokkal dobál.

Meg köpőcsövezik a népszerűtlen gyerekeket.


Ezeket utoljára általános iskola 5-6. osztályában csinálhattam. Elit gimibe járunk, szóval nem is értem miért ilyen éretlenek.

A ti osztálytársaitok is ilyen éretlenek?



2015. dec. 3. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt az én osztályom és 9.-ben. És ilyen is marad egy darabig. Sőt a "felnőttek" világában is bőven előfordul a gyerekesség..
2015. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóismétlésekért bocsi, 8 órám volt ma:D
2015. dec. 3. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Ilyenek maradnak. Én is "elit" gimibe jártam, mégis rosszabb volt mint egy szakképző. Sajnos a rossz oldalon voltam (népszerűtlen gyerek) akit lehetett szivatni. Utána átkerültem egy OKJ-ra (Egyetemre nem akartam menni, mert utáltam az életem..). El se képzeld milyen ideges voltam, hogy egy elit gimibe az volt, akkor itt mi lesz. Meglepetésemre minden megváltozott! Lettek barátaim, és szerettem iskolába járni. (OKJ alatt)

Végre élveztem a tanulást, megtaláltam azt az utat ami nekem lett kikövezve.

Utána el is mentem egyetemre.

Négy éve végeztem.

Minden gimis osztálytársam utálom még most is. Sőt 2 ugyanott dolgozik mint én. Azonban most fordult a kocka! :) Hamarabb kerültek oda, még is én vagyok az osztály vezetője.

Kiemelten foglalkozuk velük! :) Sajnos nincs más lehetőségük, így tűrik azt amit Ők tettek velem.

Szerintem összességében már 5x-ösen visszaadtam nekik, de még folytatom. (Persze azóta már voltak elnézés kérésési akciók "jaj fiatalok voltunk..bocsi.. megbántuk" nem igazán érdekel.

A többi osztálytársamnál meg mindegyiknél nagyobb karriert futottam már be mostanáig is.

Mondhatjuk, hogy én lettem az aki a legtöbbre vitte. :)

Az egyik osztálytalálkozón(amire elmentem, márcsak menőzés miatt is), mindnek folyt a nyála a gyönyörű feleségemre, és a vadonatúj autóra amiből kiszálltunk.

2015. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-as Gratulálok:)Én igazából nem utálom őket. Népszerűtlennél kicsit magasabb szinten vagyok, de nem vagyok népszerű... szóval olyan pont jó.

De néhányat én is megszívatnék később :D

2015. dec. 3. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert gyerekek? Nem mindenki akar felnőni. Én is itt vagyok 19 évesen és bármikor mikor alkalmam van rá gyerek vagyok. Csak sajnos egyre kevesebb alkalmam van
2015. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!