Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkál a barátom?

Miért piszkál a barátom?

Figyelt kérdés
van 2 gyerek az osztályba akikkel jóba vagyok de néha kicsúfolnak meg ki közösítenek , aztán megint jóba vagyok velük , lehet egyáltalán őket barátoknak nevezni ?

2016. okt. 26. 21:41
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
A barátok sokszor szivatják egymást, de ha te ezt komolyan veszed, akkor inkább te nem tartod őket barátnak. Ez amúgy szerintem csak amolyan osztálytársi viszony.
2016. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne keverjük össze a néhai haveri szivatást a csúfolással vagy a kiközösítéssel. Nem ugyan az. Akivel úgy érzed, hogy nem jössz ki jól, te is otthagyod a p*ba, nem pazarlod rájuk az idődet. Nyilván, akit mindenki szivat, az senkire se fogja pazarolni az idejét. És ezzel nincs semmi baj, ettől ember az ember. Hogy nem azokkal barátkozik, akik bántják, vagy akikkel szar együtt lenni.
2016. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
Igen, ezért is írtam, hogy ez inkább osztálytársi viszony.
2016. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!