Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki piszkál, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki piszkál, mert a barátom nem egy férfiszépség, hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

A párom nem a világ legszebb embere, és már kaptam emiatt beszólásokat, hogy miért nem keresek jobbat, nem illik hozzám, vagy hogy most komolyan vele járok? Család, ismerősök mondták ezeket.

Minden beképzeltség nélkül mondom, hogy elég jó nő vagyok, mindig bárkit megkaphattam. Modellként dolgozok, odafigyelek magamra, emellett tanulok. A párom is kapja a megjegyzéseket, hogy mivel tudott megfogni, biztos gazdag én meg biztos csak kihasználom. A barátaim szemében is láttam a lenézést, amikor bemutattam nekik.

Most komolyan, miért kell így oda lenni? Én vagyok vele és nem ők, olyan elegem van már. Nem akarom, hogy piszkálják, és nem akarom hogy ilyen emberek miatt rosszul érezze magát.


2015. nov. 16. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, fontos lenne tudni, hogy mennyi idős vagy. Ha már 28 feletti lennél, akkor igazán tudatában lennél annak, hogy nem a környezeted miatt jársz valakivel. Én úgy is jól megvagyok a párommal, ha nem jelenünk meg sok helyen együtt, de a kapcsolatunk és érzelmeink annál erősebbek és izgalmasabbak, jobban tudunk egymásra figyelni.
2015. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én rövid úton helyretennék mindenkit. Nem tűröm senkitől, hogy a páromat kritizálja és ezt visszafele is elvárom. Ennyi intelligencia kellene legyen minden emberben, senkinek semmi köze hozzá. Boldogságot nektek (N)
2015. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2015. nov. 16. 16:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Én átnéznék rajtuk és kibassszott boldog volnék a párom mellett. Aki meg sértegeti annak kikapnám a szemét.
2015. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiknek sokat számít a külső, sokat foglalkoznak vele, az alapján ítélnek, van akiknek kevésbé számít. Sokszor egy baráti társaságon belül hasonlóan gondolkoznak. Te eltérően gondolkozol a környezetedtől, az ő véleményüket viszont nem fogod tudni megváltoztatni, befolyásolni. Ezt el kell fogadnod vagy másokkal barátkozhatsz. De amúgy ha modell vagy akkor nem csoda hogy olyan körökben mozogsz ahol a külső szépség alapján ítélik meg az embereket. Ez a szakma hátránya, és ezt meg kell tanulnod kezelni, elfogadni ha ezzel foglalkozol.
2015. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez csak irigység. Ne foglalkozz velük! Ha ti szeretitek egymást, akkor zárjátok ki a külvilágot. Mondd el a párodnak is. Pont a külső miatt vannak úgy oda, mikor az amit az ember nem igazán tud befolyásolni. Mi közül hozzá hogy neked ki és miért tetszik? Miért akar ember egy másikat beszabályozni főleg párkapcsolatokban... néha csak csodálkozom, milyen ocsmány egy hely lett a világ.
2015. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már mondtam a páromnak, hogy ne foglalkozzon velük, nem számít, hogy mások mit gondolnak, az ismerősöknek is mondtam, hogy le lehet szállni róla.

Csak látom, hogy a páromat nagyon bántja, bármit is mondok, félek hogy ilyen értelmetlenségre fog rámenni a kapcsolatunk. Ha nem hagyják abba a piszkálódást, új baráti kör után kell néznem..

2015. nov. 16. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínűleg nagyon rosszul kezeltem.

A legjobb barátnőm volt aki 100x elmondta, hogy a barátom ronda, hagyjam el, majd ő összehoz jobbal. Megmondtam neki, hogy amíg olyan barátja van aki naponta megalázza, veri és megerőszakolja attól nem fogok tanácsot elfogadni. Először a saját életét tegye rendbe, utána osztogasson tanácsot.


Anyám állandóan hajtogatta, hogy érjem el, hogy fizessen nekem ezt-azt. Költözzünk össze úgy, hogy csak a barátom fizet mindent. Konkrétan lekur.áztam a 2. ilyen alkalommal, hogy lehet, hogy ő szívesen eladja magát, elvégre már láttam példáját, de remélem, hogy nekem gerincem is van.


Volt pá jelenet. Mentségemre szóljon: előbb mindenkit hetekig kérleltem, hogy kezeljék normálisan, én döntésem, hogy kivel jövök össze, nem ők válogatnak helyettem. Valaki megértette, valaki nem. Eszméletlenül nagyot csalódtam néhányukban.

Kb 2 hónap után küldtem el mindenkit csúnyán, aki nem tartotta tiszteletben a kérésem, azóta soha senki se mert a rosszat mondani rá.

2015. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem kamu kérdés, gyakori hogy nem szép párja van szép nőknek, de nem szokták ezért piszkálni őket, pláne a barátai.
2015. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Idővel abbahagyják a piszkálódást, tudom, nekem sem egy szépfiú a barátom, pedig engem gyönyörű nőnek tartanak... mi már 5 éve együtt vagyunk, már nem piszkál senki minket. Nálunk főleg a barátokkal voltak ilyen gondok, tőlük meg is szabadultam, nem kellenek ilyen felszínes idióta barátok. Amúgy én eleinte nem szóltam semmit a piszkálódásokra, vagy épp próbáltam viccesen kezelni, de ez nem vált be egyáltalán. Ha piszkálnak keményen oda kell szólni, abból értenek az emberek csak úgy tűnik.
2015. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!