Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme elmenni a szalagav...

Van értelme elmenni a szalagavatómra, ha nem is táncolok?

Figyelt kérdés
A párommal úgy döntöttünk, hogy nem keringőzünk, mert csak elvenné az időnket, mondjuk ezt már kicsit bánom, de már nem lehet változtatni rajta. Az osztálytáncban sem táncolok, mert túl gyors és nehéz, én meg botlábú vagyok. A szüleim az előbb kategorikusan kijelentették, hogy ők nem jönnek. Van így egyáltalán értelme elmenni?
2016. okt. 26. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki megy szalagavatóra. Ha nincs kedved, akkor ne menj. Beszélj az osztályfőnököddel. Ha azt mondja, hogy kötelező, akkor mond meg, hogy nem az, mert ha nem mész el, akkor sem buktathat meg semmiből. Egyszerűen nem kötelező. Ha nem fogja föl, egyszerűen szard le. Ha ott vannak a barátaid, akkor szerintem menj, mert mert jól érezheted magad. Ha meg nincsen egy olyan se, akivel ellennél, akkor nyilván nem mész.
2016. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ntmlan ***** válasza:
Egyszer van életedben ilyen, szerintem menj el akkor is ha nem táncolsz. Ha nem mész akkor csak jön a szöveg utána, hogy "hát ezek kihagyták a szalagavatót, biztos különlegesnek érzik magukat, mondtam hogy ennyit se tesznek ezek az osztályért". Hidd el megeri, hogy ne hallgasd ezt egész évben.
2016. okt. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Menj el, mert utólag azt is meg fogod bánni, mint a keringőzést.

Szüleid meg nagyon figyelmes, törődő emberek lehetnek, hogy nem mennek el. :-(

2016. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem sok értelme volt. Én se táncoltam, föltűzték a szalagot, osztály lenyomta az ugrabugrálást, mibe szerencsére nem vettem részt és nem égettem magam. Párna keringőztek, telezabáltam magam, azt jöttem haza!
2016. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!