Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek közösségben az...

Miért ilyenek közösségben az emberek?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban akit kiközösítenek. Amikor nem hallja folyamatosan róla beszélnek hogy milyen retardált. Ha oda akar ülni valaki mellé, akkor elhúzódnak tőle. Amikor ez a srác mondjuk wc-re megy, azzal viccelődnek a többiek hogy "ne menjetek utána meg fog erőszakolni".

Amikor el megy a folyosón, mindig összesúgnak. Mennek hazafele, ő is megy utának és direkt rágyorsítanak "siessetek utolééér". Folyamatosan róla poénkodnak, kiparodizálják. péniszt rajzolnak a füzetébe. De nyíltan nem piszkálják, amikor kérdez valamit normálisan válaszolnak neki.

Amúgy annyi hogy a srác kicsit fura, olyan monoton beszél és értelmetlen dolgokat és vannak érdekes dolgai amik neki fel sem tűnnek, van neki valami betegsége is.

Ami közösségben eddig voltam, mindig volt ilyen kiközösítés, vagy piszkálás, megalázás. Én is voltam már áldozata ennek, engem nyíltan aláztak.

De nem értem 19-20 éves emberek miért ilyenek?


2016. okt. 28. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy ilyen társaságokba kerülök.
2016. okt. 28. 15:48
 2/7 TR75 ***** válasza:
Nyugodj meg, 40+ évesek közt is simán előfordul ugyanez. Ez nem korfüggő. Van pár hangadó, a többség pedig csordaként követi őket.
2016. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csak te. Én 20 évvel ezelőtt jártam ipari suliba, már ott is ezt csinálták. Nem a háta mögött, hanem szemtől-szembe. Nem volt olyan nap, hogy a gyerek ne romokba ment volna haza. A mai napig tisztán emlékszem egy-egy "legyilkolására" úgy mentálisan, ahogy fizikailag. Egyébként a srác is hibás volt agyilag, de nem veszélyesen. Így 20 év után tudom róla, hogy családja van, gyereke, egy kikupálódott átlagemver lett.

Szerintem minden generációban és minden jözösségben van ilyen. De azóta se jöttem rá, miért.

2016. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan ez, mint a gyakoris chat, amit xanaxos meg a többi h.lye hírdet az oldalon. Felmegy egy új ember és rögtön rászállnak, sértegetik, aztán kibannolják. A való életben meg retardált mind, mindegyiknek volt, van valami gondja(skizofrén, verte az apja, dugta az apja, megerőszakolta a pasija) aztán neten meg kiélik magukat, mert ők mennyire menők, hogy így kicsinálják az embert. Mindenhol és minden korosztályban jellemző ez, csak van aki tovább tud rajta lépni, van aki nem.
2016. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet.

Az emberek kb. 85%-a büdös proli gyökér birka, aki ha ettől lenne "menő" és nem büntetnék, akár a saját szüleit is megölné. Annyit lehet tenni, hogy kerülni az ilyen társaságokat, és a maradék 15% emberrel barátkozni.

2016. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Amikor el megy a folyosón, mindig összesúgnak. Mennek hazafele, ő is megy utának és direkt rágyorsítanak "siessetek utolééér". Folyamatosan róla poénkodnak, kiparodizálják. péniszt rajzolnak a füzetébe."


Nem tudom, hogy konkrétan mi lehet a baja szegénynek, de azt tudom, hogy sokkal kevésbé idegesítő egy ilyen, mint a sugdolózó kibeszélő pics@k. Az a bajuk vele, hogy csöndben van, de az ne b*@*ssza fel az ember agyát, hogy ők meg mindenkit kibeszélnek. Szegény tök egyedül van, rászállnak, de az ilyenből sokkal tisztességesebb felnőtt lesz, mint ezekből a rosszindulatú sz@rháziakból. Aztán ezek rosszindulatú büdös férgek idős korukra majd minden fiatalt azzal b*@*szogatnak, hogy ők mennyivel különbek voltak... Az összes ilyen rosszindulatú retardált ember egy lelkibeteg nyomorék. Nem tudom mikor és mitől lettek ilyenek. Aztán ezek meg majd ugyanerre megtanítják a gyereküket, és megmagyarázzák azzal a kifogással, hogy mert ez a normális. Nem tudom, hogy mások bántalmazása mióta normális. Saját gonoszságukat ráfogják arra, hogy ez van, nincs más, csak azért, mert megváltozni nem akarnak. A legnagyobb szarkeverőkkel ugyanazt megcsinálnám, mint amit ők csináltak mással, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz utána a véleményük róla. Vajon akkor is normálisnak fogják tartani?

2016. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, van néhány ilyen barátom felnőttkoromra, akiket régebben kicikiztek, vagy nem nagyon voltak barátaik és ezek az emberek azok, akikben a legjobban megbízok, akik nem dumálnak ki másokat a hátuk mögött, mert ők tudják, hogy milyen genyó munka ez! Én az ilyeneket előszeretettel cikizném ezerrel, akik a gyengébbeket, egyedüli emberkéket bántják vagy dumálják ki.
2016. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!