Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval minden kb 2-3 honapja kezdodott..En egy 7/A-s lany,teljesen atlagos tanulo vagyok..

De vannak az evfolyamba C-sek.(Kb.6-an vannak egy lanycsoportba)

Annyit kell roluk tudni,hogy ok utalnak minket(Vagyis inkabb minket is),mi utaljuk oket.

A folytonos baszogatas mar az agyamra megy,olykor rosszul esik.

Mivel egeszsegugyi problemam van,terdszoritot kell hordanom(nadrag ala nem fer el,ezert fole kell tennem.)Nelkule nem is tudok menni,santitok is..

Allandoan pl olyanokat ordibalnak hozzam hogy:"miert nem vagtak meg le a labad?"

"Ohh de sajnallak" (szarkazmussal)stb..

Egyszeruen mar nem birom hogy minden szunetbe valamit a fejemhez vagnak..Persze valamikor visszaszolok es akkor egy szunetig befogjak,de utana minden elorol..

Hozzateszem hogy egy lannyal koztuk nagyon joba voltam anno fel evvel erre o is hatba tamad..

Nem tudom mit kene tennem,sokaig nem birok veluk,uj suliba biztos nem megyek par idiota lany miatt..Meg az az egy lehet hogy szolok az ofomnek hogy mi a szitu(Tok jofej,barmit meglehet vele beszelni,nem teherkent nezne erre a temara)



2016. okt. 30. 20:45
 1/5 Ludolacra válasza:
Szoljál az ofődnek, mert az, h vkit egy ilyen "probléma" miatt piszkálnak, az kritikán aluli. Nekünk is hasonló problémák vannak, csak az "A"-ból azok akik elsősorban piszkálták az osztályt, elmentek. Az osztályoddal milyen a kapcsolatod? Ha jó, akkor ne agódj, meg fognak védeni!
2016. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo az osztallyal a kapcsolatom,majdnem mindenkivel megtudok beszelni barmit.Mikor beszoltak es az osztalyom mellettem volt akkor is visszaszoltak nekik.Csak addig nem akartam semmi "rosszat"mondani nekik amig nem szoltam az ofomnek,hogy ne tudjanak felvagni ellenem😂
2016. okt. 31. 09:05
 3/5 anonim válasza:
Enged el a füled mögött ezeket a marhaságokat ne törődj vele akkor hátha észre veszik hogy téged ez nem érdekel és talán abba hagyák ha ez nem sikerülne akkor szólj vissza valamivel ami nekik nem tetszik ha mindegyik szünetbe belédkötnek szólj vissza ne hagyd magad! Remélem tudtam valamennyire segtíteni :)
2016. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen hasznos!:)

Koszonom a valaszokat.:))

2016. nov. 1. 14:12
 5/5 anonim válasza:
:)
2016. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!