Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha piszkálnak a...

Mit csináljak ha piszkálnak a magasságom miatt?

Figyelt kérdés
koromhoz képest magas vagyok

2016. nov. 6. 11:48
1 2
 1/15 Evus1999 válasza:
33%

Szia! Én csak egy közhelyet tudok erre mondanni sajnos, nem szabad olyanokkal foglalkozni akik csak a hibákat látják benned, szerintem legyél arra büszke hogy magas vagy, lehet hogy z életben nem mindig fog pozitív pont ként számítani, de hidd el hogy lesz olyan ember akinek még a magaságot is tetszeni fog.

Egy tipp (perseze ha lány vagy, mert ha fiú akkor nem hiszem hogy ideális) ne vegyél fel magassarkút.

17/L

2016. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
fiú vagyok , de köszi
2016. nov. 6. 12:38
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
csak irigykednek. mondd nekik, hogy törpék és a lányok amúgyis a magas fiúkra buknak.
2016. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Én is ezzel érvelnék, hogy a csajok buknak a magas srácokra. Ne törődj velük.
2016. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rajtuk. :) Te már tudod, hogyha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád , hanem az ő problémája. Vedd őket poénra. Egy kicsikét szánalmas, hogyha nincs jobb beszédtémájuk, mint másokat a magasságuk miatt cikizni. Mosolyogjál rájuk kedvesen, aztán hagyd ott őket, az ilyen emberkék még kis tudatlanok, alacsony tudatszinten vannak. Butácskák, nem bölcsek. Nem is kell őket komolyan venni. Hagyd ott őket, azt örüljenek magukba, hadd játsszanak.:) Szóval amúgy nem is feltétlenül azért csinálják, hogy neked ártsanak, hanem mert nem okosak, és ennyi telik tőlük. Így hát ne várd tőlük, hogy megváltozzanak, inkább változtasd meg a hozzáállásodat velük kapcsolatban, kicsit vedd őket akár poénra. Nehogy már ez vigye el az energiáidat, hogy adott esetben pl ezen puffognál, hogy ezek mennyire kis butácskák. Meg a magasság különben is genetika. Amúgy nálunk is volt nagyon magas gyerek az osztályban, neki is odaszólongattak időnként, de neki azt nem gondolták komolyan, csak így poénból, meg még ő is nevetett ezeken a dolgokon, ő is tudta poénra venni. Az mondjuk egy intelligens társaság volt. Amúgy meg hát volt olyan is, hogy egyik Erzsi nevű osztálytársunknak kitalálta, hogy erzsír, és akkor a többiek is kicsit el kezdték piszkálni , hogy ne zsírjál, meg ilyenek, aztán el is ment mondjuk az a kissrác másik iskolába, aki ezt kitalálta, a többiek meg kinőtték ezeket a gyerekes dolgokat, meg rá is untak erre a beszólongatós dologra, szóval majd kinövik, nem kell őket komolyan venni, nekik ez el se jut az agyukig, hogy mit csinálnak, szóval nem lehet rájuk haragudni, meg nincs miért rosszul essen. Ők még ezen a szinten vannak, de majd ha nagyobbak lesznek, belátják, hogy ezek butaságok. Amúgy lehet, hogy tényleg irigyek is. Meg amúgy eleve mindenkinek beszólnak, aki valamivel kilóg a sorból, szóval nem kell magadra venni.
2016. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. nov. 6. 15:39
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem sokkal jobb ha egy fiú magas, mert manapság a lányok is magasak és soha nem kerülsz olyan vicces szituba, hogy alacsonyabb leszel a barátnődnél.

Amúgy még ne törődjön velük. Ha akarnak valami miatt piszkálni, akkor mindig találnak valamit.

2016. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
De miért baj az, hogy magas vagy?
2016. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem tudom
2016. nov. 6. 18:50
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Én pl. imádom a magas srácokat, hidd el, előnyödre válik még :)
2016. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!