Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert piszkalnak az osztalytar...

Miert piszkalnak az osztalytarsaim?

Figyelt kérdés

tavaly sulit valtottam.

Es azota piszkal folyamatosan ket lany

Hozzajuk se szolok

Mindig lehurrogjak a kulsom

Pedig eleg sok fiunak tetszek sokan mondtak h szep vagyok es marha nagy egom volt mielott sulit valtottam aztan azota mindennap idegesen jovok haza az iskolabol van mikor sirok is . mara mar a tukorbe se birok nezni nagyon onbizalom hianyos lettem.nemtudom mit tegyek


2016. szept. 10. 01:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Jah es meg annyit h biztos h nem irigyek ram mert jobban neznek ki nalam alakjuk is jo

Es az a furcsa ha utcan ossze futok veluk ugy h egyedul vannak meg ok koszonnek elore es tok normalisan

Lefogytam azota 8kilot enni se tudok olyan stresszes vagyok reggelente remenykedve indulok el suliba hatha ma nem szekalnak .

Nembirom mar

Pedig en mindig jofej vagyok hozzajuk es ahh

2016. szept. 10. 01:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Szólj 1 tanárnak? Ez a legjobb ötletem per pillanat. Esetleg kérd meg őket szépen, hogy hagyjanak békén.
2016. szept. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illetve, én úgy gondolom, hogy ennyire azért nem kéne mások véleményével foglalkoznod. Ha tetszettél már srácoknak, akkor meg légy szíves ne legyél ennyire önbizalomhiányos. Semmi okod nincs rá!:)
2016. szept. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ht ekkora egóval ne csodálkozz, ha néha célpont vagy. Ha meg nem tudod kezelni, vegyél vissza az arcodból.
2016. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sanyi8578348 válasza:
Szólj egy pár cigánynak oszt azok majd elintezik ot.
2016. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kezdj el eddzeni! Tudom hülyén hangzik,de a fiúknak(vannak kivételek) jobban tetszenek az izmos csajok,es ráadásul piszkálni se fognak ,mert simán hazwavagod oket☺
2016. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy miért csesztetik, nem tippet kért hogy legyen szebb, mivel említette a lány, hogy vannak akiknek tetszik is. Ott adodik a gond, hogy ők már össze vannak szokva. És köz tudott hogy a friss embert, szeretik kikészíteni az adott esetben egy össze szokott társaság. Ha esetleg egy friss osztály, akkor lehet hogy lekésted a vonatod, nálunk is így megy.. Jön az új gyerek szét idegelik, a mai napig mert nálunk 3-4 srác jó haver lett. Vagy tettél olyat ami nekik nem tetszett. Mellesleg, ezért nem jó dolog ha az embernek nagy az egoja (már bocs). Ne foglalkozz velük. Nehéz elkerülni azt, hogy ne érdekeljen, persze. De akkor sem érdemes ezért foglalkozni velük.
2016. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!