Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha piszkálnak...

Mit csináljak, ha piszkálnak a magasságom miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, és kéne valami amit visszamondhatok nekik, vagy nem is tudom, hogy mi lenne jó, hogy abbahagyják.

2014. márc. 10. 15:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, ez lesz nekik a legrosszabb, mert éppen azt akarják látni, hogy neked rosszul esnek a megjegyzéseik. Sz*rd le nagy ívben, hogy mit mondanak, majd megunják! Ha visszaszólogatsz, látni fogják, hogy rosszul esik, és még jobban bántanak.

Értem, hogy rosszul esik, hogy rosszul esik, de próbáld meg azt mutatni kifelé, hogy te igenis magabiztos vagy, jól érzed magad a bőrödben, tök mindegy, hogy centi magas vagy.

2014. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem is sokszor a magasságom miatt piszkálnak.De nem érdekel,egyáltalán,pedig engem könnyen meg lehet bántani,de ezzel nem,mert tudom,hogy amúgy sem tudnék változtatni a magasságomon...és nem is akarok,még azért sem:)

Amúgy te túl magas vagy túl alacsony vagy ?

2014. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Túl magas. Köszi a válaszokat :)
2014. márc. 11. 14:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Túl magas ? Hány cm vagy ? Én bármit megtennék,hogy magas legyek.
2014. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
175 cm körülbelül, és az osztálytársaim jóval ez alatt vannak. Persze annyira nem gondolom, hogy ez magas lenne, de hozzájuk képest mégis az.
2014. márc. 11. 16:05
 6/13 anonim ***** válasza:
:O csak 175 ? milyen magasak az osztálytársaid,hogy te mellettük túl magas vagy ? nekem vannak osztálytársaim akik 1,98 körül vannak és senki nem mondja nekik,hogy túl magasak.
2014. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. osztályba járok..
2014. márc. 11. 16:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Értem... de akkor sem vagy túl magas,szerintem 1-2 év múlva majd ők is megnőnek.
2014. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fiú vagy?

Hidd el irigykednek...

2014. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
fordítsd viccé. engem azért szoktak ugratni mert alacsony vagyok. mondjuk ha úgy érzem átestek a ló túloldalára én is visszabökök egy őt sértő dologgal hogy értse messzire ment. De ha csak kicsit piszkálnak inkább nevess rajtuk.
2014. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!