Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha piszkálnak...

Mit csináljak ha piszkálnak tesin?

Figyelt kérdés
szekrényezni szoktunk és be vallom félek , hogy le esek , vagy pl mellé bukfencezek ezért ki szoktam állni és csesztetnek mert nem megy , a tanár is csesztet már elegem van , hogy nem lehet meg érteni hogy nem merem megcsinálni . valami tanácsotok van , hogy folyton ne szégyenítsenek meg ?

2016. nov. 7. 20:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
en is felos voltam, ma mar parcourozok szoval gondolj arra hogy ok nem tudnak semmit :)
2016. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%

koncentrálj a többi gyakorlatra és azokban legyél kifogástalan,sőt a legjobb.

akkor egyértelműen le fog jönni,hogy te nem lusta vagy,hanem akarsz,de van ami nem megy.

2016. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
többi feladat sem megy az a baj rühellem a tesit , de milyen másik feladatban , ha egész órán ezt csináljuk ?
2016. nov. 7. 20:29
 4/32 anonim ***** válasza:
31%
Mennyire utálod a tesit? Semmi sport sem érdekel? Mert ha van egy vagy két dolog amit szívesen csinálsz megbeszélheted a tesi tanároddal hogy inkább azt gyakorold egész órán. Pl. palánkra dobálsz kosárlabdával vagy valami ilyesmi. De a legjobb ha szembenézel a félelmeddel és egyszer bevállalod, utána már élvezni fogod...
2016. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
kosárlabdázok úgyhogy sportolok , de nagyon félek és nem megy ugrás előtt mindig megállok , a tanár megy egy pö_cs
2016. nov. 7. 21:18
 6/32 anonim ***** válasza:
17%
Nem p**cs, csak már a töke tele van a magadfajta rinyapi**ákkal.
2016. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
hogyha fiú vagy,akkor kicsit gáz,de ha lány vagy,akkor megérthetné,hogy esetleg nem mered...
2016. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha fiu vagy se gaz
2016. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
fiú vagyok de miért nem fogja fel akkor is hogy nem megy , miért nem megértő a tanár , inkább ő is b__sztat
2016. nov. 7. 21:58
 10/32 anonim ***** válasza:
44%
Azért b@@sztat, mert egy ember alapvető készségei közé tartozik, hogy valamit képes legyen átugrani. Nem olyan nagy kaland, mint ahogy előadod. Főleg úgy, hogy elmondásod szerint szoktál is sportolni. Így külön bosszantó lehet a rinyálásod.
2016. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!