Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha piszkálnak...

Mit csináljak ha piszkálnak tesin?

Figyelt kérdés
szekrényezni szoktunk és be vallom félek , hogy le esek , vagy pl mellé bukfencezek ezért ki szoktam állni és csesztetnek mert nem megy , a tanár is csesztet már elegem van , hogy nem lehet meg érteni hogy nem merem megcsinálni . valami tanácsotok van , hogy folyton ne szégyenítsenek meg ?

2016. nov. 7. 20:18
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
de nem fogja fel a tanár , 1000 szer is újra csináltathatná akkor se menne amúgy se bír annyira , úgyhogy szerintem gyűlöletből is csinálja velem ezt , amikor meg odébb álok el kezdi mondani , hogy át lehet menni másik osztályba
2016. nov. 8. 19:02
 22/32 anonim ***** válasza:
52%
Fordítva ülsz a lovon. Nem a tanárnak kell felfogni, hogy urasága mit hajlandó vagy nem megcsinálni, hanem neked kéne megérteni, hogy neked akkor az a feladatod, hogy szekrényt ugrasz. Majd mikor munkába mész, és rájössz, hogy neked nincs kedved vagy akaratod vagy képességed megcsinálni egy kiadott feladatot, hidd el, a főnököd se azt fogja mondani, hogy óó, barátom, akkor menj haza pihikélni, hanem azt, hogy akkor el lehet menni másik munkahelyre dolgozni.
2016. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
csak munkában nem egy rohadt szekrényen kell ugrálni és te se dolgoznál olyat amit utálsz csinálni
2016. nov. 8. 20:20
 24/32 anonim ***** válasza:
48%
Édesbogár, kicsi vagy még. :)
2016. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
igazad van ebben egyet értek hogy nem értek még a munkához meg nem is tudom hogy milyen is az ,de basszus akkor is :/
2016. nov. 8. 20:30
 26/32 anonim ***** válasza:
8%

Ne rinyálj! A tanárod meg nem egy p*cs, csak te vagy béna.

Attól, hogy néha elpattogtatod a labdát, az nem azt jelenti, hogy sportolsz, mert akkor minimum dobni, ugrani meg esni már profi módon tudnál és nem reszketne a lábad. Azt írtad más se megy, akkor nekem ne add itt elő a sportembert és ne kend a rinyálásodat a tanárra!

2016. nov. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
A munka pont olyan, mint egy tesi óra. Lesz olyan része, amit szeretni fogsz, és olyan is, amit vagy nem tudsz megcsinálni, nem akarsz, nincs kedved. Lesz benne egy kis kosarazás, és lesz benne szekrényugrás bőven. Ha most nem húzod a szád, később se fogsz egy nyámnyila majomnak tűnni.
2016. nov. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Utolsó azért nyílván mindenki olyan munkahelyre jelentkezik, ahol tudja teljesíteni a kiadott feladatokat. Én például ezért nem megyek mérnöknek vagy logisztikai menedzsernek.
2016. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Bizony. És a világtörténelem folyamán még sose fordult elő, hogy valaki nem tudott megcsinálni egy neki kiadott feladatot. De ha mégis, egyszerűen csak kiállt a sorból, amíg a többiek dolgoztak..
2016. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
hát azt hittem meg értőbbek lesztek :/
2016. nov. 9. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!