Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit tegyek? Hogy...

Szerintetek mit tegyek? Hogy jól döntsek az osztályba jo pár lány cigizik igy én is ki probáltam

Figyelt kérdés
elöször csak mindig valakiébe szivtam bele most meg már anyukám táskájából veszek ki a szüleim nem tudják szerintetek álljak le a cigivel? Ha igen akkor mondjam el a szüleimnek vagy ne segitsetek negatív kommentet nem kérek köszi előre is
2016. nov. 9. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Ne dobd ki. Inkább tedd valami padra ahol hajléktalanok szoktak lenni vagy tedd vissza a táskába. Kidobni paazarlás
2016. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
már ne haragudj de hány éves vagy hogy lehetsz ilyen életképtelen? Ez már fáj, ahhoz nem kérsz véletlen tanácsot hogy melyik szemetesbe dobd?...ha már rájöttél hogy nem jó amit csinálsz miért idegen emberek megerősítését várod és egy ilyen "apróságot" hogyan nem tudsz egyedül elintézni?? Leszoksz, megfogod, a maradékot/felesleget kidobod (lehetőleg nem otthon) hát kérlek...
2016. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Add el osztàly tàrsadnak 50-100ft közt egy szàlat:))
2016. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Cigizésről fontos elmondani, hogy egyrészt ma már nem "menő", sőt!

Ez elsőre hülyén hangzik, de nagyot fordult a világ és habár tizen-huszon(elején)évesen menő dolog még később már nagyon nem az, sőt egyenesen úgy kezelik ma a cigiseket mint ha leprásak lennének és kifejezetten hátrány lesz az életben. Már ha lesz még hol cigizni a jövőben, mert ugye ezt már erősen korlátozták és szerintem fogják is még.


Másik, hogy ennek a trendnek következménye, hogy nagyon durva sarccal sújtják a cigit és most már azért egy középosztálybelinek is kétszer meg kell gondolni, hogy megengedheti-e magának ezt a szenvedélyt. Persze ha függő leszel nincs meg a választás luxusa és én is ismertem olyan embert, akinek a rezsire nem, de cigire azért volt pénz. Persze az elején azzal nyugtatja magát az ember, hogy egy doboz elég egy hétre, de legtöbbször ez évek múlva nem lesz így.


Nagyjából aztán a többség 30-35 évesen eljut oda, hogy megpróbál leszokni, mert a pénz, na meg az egészség és realizálja, hogy mennyi pénzt hiába elvert már erre és a leszokásra is el fog menni nem kevés.

Ezután lesz aki sikeresen leszokik és úgy néz vissza erre az időre, hogy kidobott pénz és hülyeség volt.

Aztán van aki nem fog tudni szabadulni a függőségtől, az meg megidealizálja, hogy miért is olyan nagyszerű cigizni, meg ha el is ismeri, hogy rossz, akkor is jön a "ennyi nekem jár", meg a "kell valami szenvedély" süket szöveg.


Ennyi.

41/f

volt dohányos...

2016. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!